Мета кожного городника – домогтися багатого врожаю. Однак досягти цього не так просто, як може здатися непосвяченим людям на перший погляд. Важливо враховувати безліч нюансів – особливості ґрунту, сезон, погодні умови, поєднання культур, потреби кожного виду рослин і т.п. Причому це ще не гарантує успіх. З цієї причини багато дачників і професійних аграріїв вважають за краще використовувати добрива та інші хімічні речовини. Наприклад, дуже популярні стимулятори росту. Одним з найбільш ефективних з них є Гулівер Стимул . Замовити засіб в потрібній кількості ви зможете в компанії AgroExpert. Доставка проводиться оперативно і в усі міста країни.

«Гулівер Стимул» приваблює своєю універсальністю. Він підходить практично для всіх культур. Відрізнятися буде тільки дозування і метод використання. Ці нюанси прописані в інструкції до засобу. Отже, на що саме сприятливо впливає стимулятор? Ви можете використовувати його для зернових колоскових культур, кукурудзи, соняшнику, буряка, гороху, ріпаку та ряду інших овочів. Обов'язково враховуйте фазу росту рослин, при якій можна використовувати стимулятор.

Варто відзначити, що стимулятор не тільки прискорює проростання і сход врожаю. Він, до того ж, робить рослини стійкішими до різних несприятливих факторів. Наприклад, застосувавши «Гулівер Стимул», ви зменшите ризик інфекції або хвороби. Коренева система рослини стає більш розвиненою. Зрозуміло, стебло теж виходить більш міцним.

Культури, оброблені стимулятором, краще цвітуть. Врожайність їх, само собою, теж зростає. Ви зможете зібрати плодів до 50% більше. Це дуже хороший показник.