Кожна жінка витрачає на прибирання podomu третю частину свого вільного часу, ми пропонуємо вам унікальний варіант коли ви займаєтесь своїми справами, а ми вашим будинком.

Співпрацювати з нами вигідно з ряду причин і це не тільки професіоналізм наших співробітників та їх повна оснащеність в плані всіх необхідних миючих засобів. Оплату проводите персонально тільки ви після перевірки якості виконаного прибирання, весь процес проходить згідно визначених правил і часу виділеного на це. Ми любимо наших клієнтів тому весь час радуємо їх цікавими пропозиціями як наприклад ми даруємо клієнту двадцять процентів від сплати за послугу якщо він звертається до нас кожну неділю. На нашому сайті ви зможете знайти багато цікавої інформації стосовно того як ми виконуємо свою роботу, що входить до комплексу послуг, а на що вам необхідно буде витратити додаткові кошти. Також ви зможете додатково вирахувати вартість прибирання з допомогою спеціальної програми вказавши кількість кімнат та тип прибирання.

 

Кожен клієнт для нас особливий тому ми гарантуємо вам високий професіоналізм та пунктуальність. Перед початком прибирання ви можете вказати клінеру особливості вашої квартири на які варто звернути особливу увагу.