При всій складності ремонту операції, власники, при наявності належних технічних навичок, можуть дещо зробити самостійно. Мова йде про ремонт турбін ціна, демонтаж та монтаж агрегату. При цьому слід дотримуватися деяких правил, щоб уникнути неприємностей.

Перед установкою відремонтованого турбокомпресора ретельно промити трубку підведення масла, оскільки здоров'я агрегату безпосередньо залежить від подачі масла до нього. Крім того, бруд, що залишився після ремонту, може потрапити всередину агрегату та пошкодити його. Взагалі у випадку роботи з турбіною слід дотримуватися максимальної чистоти та акуратності. Перед установкою турбокомпресора на двигун, слід залити близько 20 г масла в отвір, після чого необхідно кілька разів провернути інтеркулер принцип роботи для рівномірного його розподілу. Неодмінно потрібно замінити масло, масляний та повітряний фільтри.

Забороняється використання герметиків при монтажі трубок через прокладку. Слід використовувати тільки нові прокладки хорошої якості. Після складання, необхідно запустити двигун та дати йому попрацювати на холостому ходу протягом 10-15 хвилин. При цьому потрібно переконатися у відсутності течі масла та охолоджуючої рідини через з'єднання. Період обкатки турбіни становить 1000 кілометрів пробігу. При цьому не слід перевищувати швидкість вище 100 км/годину, а також уникати різкої зміни режимів руху.

Реставрація турбін та балансування ротора турбокомпресора виробляється на спеціальному обладнанні кваліфікованим фахівцем, причому цей процес проходить у два етапи. Насамперед, необхідно відбалансувати сам ротор, після чого картридж збирається та проводиться балансування всього вузла. Для цього застосовується два різних верстата, на другому імітується робота турбокомпресора в реальних умовах, на підшипники подається масло потрібної температури та створюються навантаження на ротор.