Оголошення в мережі Internet все більше і більше користуються попитом. Публікація на її неосяжних просторах проста, і разом з тим при вмілому використанні принесе очевидний ефект.

Зараз безліч людей по всьому світу з успіхом використовують можливості Internet. В Україні з каждим роком зростає число його користувачів, і це не дивно. Будь-якому відомо, що тут є все. Розвиток глобальної мережі – одна із стратегічних завдань нашої держави, і навіть високі посадові особи ведуть щоденники і блоги; різні рекламні-, піар - і т. п. компанії в Інтернеті активно проводяться і дають непогану віддачу. Немає сенсу перераховувати на цій сторінці – не про це мова. Головне, що тут (в глобальній мережі) ховається величезний, далеко не повною мірою використовується на даний момент потенціал – найближчим часом очікується бурхливий розвиток мережі в країні. Буде зростати кількість її користувачів, разом з цим збільшиться аудиторія у всіх доступних ресурсів. У розвинених країнах (які самі себе називають) вже давно поступово відбувається перерозподіл від друкованих до електронних видань, деякі газети і журнали вже повністю закрили свої друковані версії (десятиліттями видаються і тиражовані у величезних кількостях), повністю перейшовши на цифрові. У нас таке також не за горами; будь-який, скільки-небудь поважаюче себе видання давно і успішно освоїло електронне направлення, отримуючи від цього величезну користь. Головні переваги цього – величезна кількість користувачів, миттєве поширення нової інформації, залучення цільової аудиторії, престиж. Купівля та продаж товарів і послуг через оголошення в Інтернеті в Україні також поступово набирає обертів.

Переглядаючи потрібну інформацію в мережі, люди витрачають набагато менше часу. За кілька кліків миші можна знайти дуже багато. Це стосується також і оголошень – їх дуже багато і часто шукають, публікують, переглядають різні варіанти, вибираючи самий підходящий.