Безумовно, IT-технології завжди будуть однією з найбільш затребуваних та швидко зростаючих галузей діяльності. Поточний рівень попиту на фахівців map operation platform вакансії у цій галузі дуже високий. В такий момент важливо не стояти на місці, і розглянути найбільш перспективні та затребувані професії на найближчі 5 років.

1. Мобільний розробник

Зрозуміло, вакансії web ui мобільного розробника (як системних, так і гральних програм), як і раніше будуть перебувати на вершині цього списку. Люди, що займаються мобільною розробкою, завжди знайдуть собі роботу та будуть отримувати найвищу заробітну плату. Згідно з дослідженням, ця спеціальність буде зростати по 27% в рік і до 2020-го року кількість робочих місць складе близько 143 мільйони. Сьогодні ми маємо неймовірну кількість додатків таких речей, які б 10-15 років тому ніхто не асоціював з програмуванням: контроль за вагою та здоров'ям, програми для авто навігації, та багато подібних, розробки яких будуть з'являтися і далі. Крім цього, все більша кількість компаній хоче створити свою програму, і ця потреба не вичерпає себе за найближчі п'ять років.

2. ІТ-дизайнер

Наступною досить очевидною затребуваною в найближчі 5 років професією буде професія ІТ-дизайнера у компанії інтелліас. Інформація повинна бути представлена в доступній формі для користувача, над чим і працюють люди цієї спеціальності. Дуже часто дизайнери працюють як графічні дизайнери, але їх робочі функції часто зливаються з аналітикою та дослідницькою роботою, так як вони докладають зусилля для кращої репрезентації даних. До 2020-го року зростання затребуваності такої професії складе 22%.

3. Проджект-менеджер

Проект-менеджер без всяких сумнівів входить в цей список. Людина цієї професії є незамінною ланкою у роботі IT-компанії. Він бере на себе контроль над проектом і стежить за тим, щоб робота виконувалася строго у відповідності з планом.