Багато хто використовує город для вирощування лікарських рослин. Наприклад, з ріпаку можна одержати масло, яке корисне для серця і судин. Даний засіб дозволяє регулювати вміст у крові холестерину.

Вирощувати ріпак порівняно нескладно. Інше питання – захист ріпаку від шкідників. На щастя, для цієї мети випускаються спеціальні ефективні препарати. Один з них - гербіцид «Квін Стар Макс». Виробником цього засобу є компанія «Укравіт». Вона вже тривалий час працює в даній сфері. Фірма добре знайома досвідченим городникам, дачникам і працівникам сільського господарства.

Які ж переваги представленого на ринку гербіциду «Квін Стар Макс» від цієї компанії? Даний препарат дозволяє захистити посіви від бур'янів, які складно знищити будь-яким іншим способом. Гербіцид відмінно справляється з цим завданням і дозволяє забути про проблему.

Важливим моментом є те, що препарат «Квін Стар Макс»не завдає шкоди культурам. Він не робить впливу на їх зростання. Більш того, його застосування дозволяє попередити падалицю зернових культур.

Використовувати гербіцид допускається на будь-якому етапі. Ви можете застосовувати його в поєднанні з іншими препаратами, щоб підсилити ефект. Для цієї мети підходять практично всі засоби, за винятком лужних. Переконатися в сумісності гербіциду «Квін Стар Макс»з іншими речовинами досить просто. Ви можете провести пробне змішування. Якщо осад, піна і інші несподівані реакції відсутні – можна сміливо змішувати препарати.