Світова економічна криза наклала відбиток на економіки різних країн пострадянського простору. Багато іноземних громадян виявляють бажання знайти пристойну роботу в Україні. Інвестори охоче започатковують в країні свій бізнес. Для офіційного працевлаштування, згідно українських законів, потрібно отримати в центрі зайнятості дозвіл.

Щоб оформити дозвіл на роботу в Ураїні треба зібрати необхідні документи. До них належить свідоцтво про отраману іноземцем освіту. Також потрібно надати договір про наймання співробітника певною компанією. Людина повинна мати медичний страховий поліс, та квитанцію, що засвідчує сплату держмита. Про відкриття можливості на початок трудової діяльності служба зайнятості повідомить зацікавлену особу протягом п’ятнадцяти днів. Для того, щоб отримати дозвіл на працевлаштування громадянина Росії процедура не міняється. Для служби зайнятості треба підготувати певну документацію. Паспорт громадянина Росії повинен мати український переклад. Обов’язковою умовую є наявність офіційного запрошення від компанії, медичного страхового полісу та квитанції про сплату держмита.Треба не забути і про 2 фотографії. Щоб своєчасно отримати дозвіл на роботу іноземця в Україні треба чітко дотримуватись встановленої процедури. До іноземного громадянина, що звернувся за дозволом на роботу, у службі зайнятості можуть виникнути різні запитання і вимоги. Оперативно вирішити всі проблеми допоможуть обізнані у таких справах професійні консультанти. Вони посприяють у зборі довідок і написанні заяви в службі зайнятості.

Професійна допомога юристів скоротить термін очікування рішення про дозвіл на роботу. Дозвільний документ дійсний на протязі року, потім термін дії треба подовжувати.