Пройшла весна, настало спекотне літо. Дівчата стали ще прекрасніше. У цей період кожної хочеться виглядати найбільш привабливо: зробили макіяж, зачіску – тепер зверніть увагу на взуття. Літнє взуття відмінно підкреслює красу жіночих ніг. Тому саме в цей період вкрай важливо купити босоніжки жіночі.

Доглянуті ноги вимагають гарного взуття. Цього літа, як і раніше в моді будуть балетки і босоніжки. Далі мова піде в основному про босоніжках, але якщо вам з якоїсь причини більше подобаються балетки, то скоро буде докладна стаття на тему: як купити шкіряні жіночі балетки?

Босоніжки хороші тим, що в поєднанні з літнім платтям або сарафаном вони зроблять ваш образ завершеним і подарують комфорт при ходьбі. Босоніжки (або сандалі) з'явилися ще в незапам'ятні часи в теплих країнах. Таке шкіряне взуття носили ще римлянки і гречанки. Стародавні єгиптяни і вавілоняни також носили сандалі в якості захисту стоп від гарячих каменів і піску. Їх виготовляли з різних матеріалів: шкіри, соломи, лика. Так сандалі пройшли з людством через століття практично без зміни в дизайні. І тільки в 19 столітті на сандалі звернули увагу кутюр'є.

Жіночі босоніжки дають можливість ногам дихати в жарку погоду. Вони також зручні в носінні. Однак величезний вибір у магазинах робить покупку взуття важким завданням. Мода змінюється дуже стрімко. Головне правило при виборі босоніжок – комфорт і збереження індивідуального стилю.

Класичні босоніжки з середнім каблуком ніколи не виходять з моди. Чорний, бежевий або синій кольори поєднуються з різними нарядами.

Також при покупці босоніжок слід звернути увагу на якість виробу, адже вам не милуватися на взуття, а носити її. Красиві босоніжки через тиждень можуть зламатися. Ремонт ж ні до чого не призведе. Тому купуйте босоніжки у відомих торгових будинках. Важливо і якість матеріалу босоніжок. Віддайте перевагу натуральну шкіру й міцну тканину вінілу.

Не купуйте кричущі босоніжки з безліччю блискучих страз. Це виглядає вульгарно.