Допускається зберігати хімічні реактиви купити, які ви можете на нашому сайті, що використовуються в щоденній роботі лабораторій, в в спеціальних шафах у приміщенні лабораторії. Асортимент та їх кількість повинні бути мінімальними. Лабораторним підрозділам необхідно мати список таких реактивів. Республіканським, крайовим, обласним санепідемстанціям для організації дотримання правил та термінів зберігання хімічних реактивів в лабораторіях нижчестоящих санепідемстанцій, слід мати фонд державних стандартів та іншої НТД на застосовувані в роботі хімічних реактивів.

Роботу з фондом необхідно проводити у відповідності з "Методичними вказівками щодо організації роботи санепідемстанцій по стандартизації та метрологічного забезпечення лабораторного контролю". При зберіганні сипучих, твердих речовин, розчинників, таких як бурштинова кислота купити, рідких реактивів не рекомендується їх переміщати в іншу ємність, слід зберігати в тарі заводу-виготовлювача з етикеткою підприємства або фасувальника. У виняткових випадках допускається їх розлив у менші ємності при дотриманні правил техніки безпеки та умов, що гарантують збереження хімічних властивостей реактивів.

При організації зберігання необхідно враховувати основні небезпечні властивості хімічних реактивів, таких як озокерит медичний купити, в тому числі волого чутливість, світло чутливість, термо чутливість, пожежу небезпечність, токсичність. Властивості, що істотно впливають на стабільність якісних показників хімічних сполук, а також здатні послужити причиною пожежі, вибуху, отруєння, або захворювання персоналу. У всіх приміщеннях для зберігання реактивів слід підтримувати чистоту та порядок, можливість вільного доступу до всіх стелажів.

Зберігання волого чутливих реактивів

Волого чутливі реактиви при контакті з водою, або вологою можуть змінювати свої властивості та стан, переходять в кристали, спалахують, виділяють гази і т. п. Волого чутливі реактиви слід зберігати в герметичній упаковці, герметично жорсткому футлярі, або поліетиленовому мішечку.