Білий колір - це юність, чистота, невинність. Червоний колір достатньо активний, символ палкої любові, життя, торжества, вогню. Квіти такого кольору більше висловлюють пристрасть, а не кохання. Жовті кольори дуже часто асоціюються з розлукою, але справді цей колір – це сонце, радість, любов до життя (на всякий випадок ви повинні знати це, якщо вам потрібна буде доставка букетів з квітів ціни. Проведіть експеримент з цим кольором, якщо буде бажання, потім буде, що згадати). Рожеві квіти означають ніжну любов та дбайливе ставлення. Дані кольори універсальні, і можна дарувати жінці будь-якого віку.

Помаранчеві квіти символізують щастя, свята, урожаї. Кількість квітів в букеті має чітке правило, в цьому випадку плануючи купити квіти поштучно львів, ви не повинні дарувати парну кількість квітів:

  • 1 квітку слід подарувати в тих випадках, якщо кохана - для вас сенс життя;
  • 3 квітки символізують про те, що ви будете шукати кохану на краю світу;
  • 5 квіток – це і є головний символ кохання;
  • 7 квіток часто дарують на свято навчання;
  • 9 квіток вас скажуть про то, що ви поважає людину.

Як подарувати та як вибрати квіти?

Квіти треба дарувати з душею, але у кожного чоловіка з часом виробляється свій стиль. Зрозуміло, що потрібно вибирати свіжі квіти, без зморшок та ознак довгого зберігання.

Одинадцять троянд прийнято дарувати жінкам після довгих років щасливого шлюбу. Двадцятьма п'ятьма трояндами досить просто без слів зізнатися в своїх почуттях. Двадцять дев'ять бутонів може бути в букеті, що символізує клятву у вічній любові. Якщо ж хочеться висловити дамі свого обожнювання та захоплення, варто піднести їй кошик з 101 трояндою.

На дні народження, а особливо на ювілеї, прийнято дарувати букети, які пропонує сайт flowershop, кількість бутонів в яких відповідає віку іменинниці. На 8 Березня зазвичай дарують невеликі букети, що особливо актуально в тому випадку, якщо вручення відбувається поза домом.