Освітлення офісу та адміністративних приміщень потребує особливої уваги, так як визначає не лише зручність для відвідувачів, а й впливає на здоров’я працівників. Його основна функція — забезпечити комфорт виконання різних видів зорової роботи. Організувати це не складно, адже існують спеціальні нормативи для освітлення приміщень різного призначення. Частіше за все для офісно-адміністративних приміщень вибирають люмінесцентний растровий світильник або сучасний світлодіодний.

Люмінесцентні світильники для адміністративних та офісних приміщень

На сучасному ринку світлотехнічного обладнання офісні світильники представлені широким класом моделей різної конструкції та способу монтажу. Багато адміністративних приміщень використовують класичні люмінесцентні лампи Т8 або Т5, які визнані більш економними та довговічними, ніж лампи розжарювання. Стосовно конструкції самих світильників, популярні растрові моделі, даунлайт, грильято.

  • Растрові світильники — призначені для монтажу в стелю типу "Армстронг", виглядають стильно та сучасно, відрізняються гарними показниками розсіювання світла.
  • Світильники грильято — призначені для стель типу "Грильято", найбільшого поширення набули в сучасних бізнес-центрах.
  • Світильники даунлайт — вбудовуються в стелі типу "Армстронг", відрізняються від класичних растрових тим, що комплектуються переважно компактними люмінесцентними трубками або металогалогенними лампами.

Сучасне ЛЕД-освітлення

Тренд на ринку світлодіодного обладнання — ЛЕД світильники. Комплектуються вони світлодіодними лампами, які визнані самими економними, екологічними та безпечними у світі. Вони підходять для будь-яких приміщень, можуть мати додатковий захист і використовуватися у вибухонебезпечному середовищі. Стильні моделі світильників зручні, ЛЕД-лампи забезпечують направлений світловий потік без мерехтіння, що дуже важливо для працівників, які постійно сконцентровані на роботі паперами. Але головна перевага світлодіодів — низьке електроспоживання та тривалий термін служби (до 50000 годин).

Світлодіодне офісно-адміністративне освітлення в Україні від виробника

На сайті вітчизняного виробника "ВТН" http://vtnled.com/ofisne-osvitlennya офісне освітлення можна замовити будь-якого типу. В каталозі є звичайні світлодіодні світильники загального використання та багатофункціональні моделі з можливістю регулювати яскравістю та колірною температурою. Ціни приємно здивують, адже вони вказані без переплати посередникам.