Догляд за собою – заняття цілорічне. Кожен сезон певним чином впливає на нашу шкіру. Щоб нівелювати негативні чинники, треба ретельно займатися своєю зовнішністю. Особливо уважно треба стежити за шкірою в зимовий період. У цей час кількість негативних факторів зростає, а тому стан шкірних покривів різко погіршується. Тому дівчатам просто необхідна якісна косметологія обличчя – домашніми засобами тут вже не впоратися.

Чи безпечно проходити салонні процедури взимку? Шкіра і так піддається ряду впливів – мороз, вітер і інші погодні явища виснажують її. Чи може, краще відкласти пілінги, чистки, масажі та інші заходи до більш теплої пори року? На думку фахівців, зволікати не варто. Саме зима вважається оптимальним часом для догляду за собою і для походів по косметологічним салонам. У цей період року можна проводити будь-які процедури. Це не тільки не шкодить шкірі, але і покращує її зовнішній вигляд.

Чи припустимо взимку проходити курс біоревіталізації? Це популярна у сучасних жінок процедура. Під час серії сеансів фахівцем вводиться в глибинні шари шкіри гіалуронова кислота. Даний препарат зміцнює покриви, стимулює вироблення колагену. Але чи варто активувати всі ці процеси в морозний час року? Так, косметологи стверджують що зимовий період ідеально підходить для біоревіталізації. За допомогою даної процедури можна ефективно захистити шкіру від впливу негативних факторів і повернути їй здоровий зовнішній вигляд.

Як бачите, морози – не привід забувати про себе і ігнорувати косметологів. Записуйтеся на салонні процедури, а фахівці підкажуть вам найбільш доречні в цей час року «сеанси краси».