Завдання будь-якої нової модної колекції - вражати своїм різноманіттям фасонів, дивувати хитросплетенням стилів, приголомшувати складністю фактурних вигинів і мінливістю візерунків тканин, за допомогою яких створюються неповторні і незабутні образи. Щоб переконатися в цьому особисто, досить заглянути сюда в магазин брендового одягу shoplife в Броварах.

Редактори модних журналів заявляють, що в якості основного джерела дизайнерського натхнення наступної весни можна розглядати агресивну стилістику 80-х, з її тотальною жіночністю, оздобленою в яскраві рожеві і фіолетові відтінки. Неодноразово зазначалося, що 1980-ті роки були самим диким і «позбавленим смаку» періодом в історії модних тенденцій минулого століття. Проте, в майбутньому весняному сезоні 1980-ті (зі своїми величезними плечима, ультраміні, брюками-бананами, гігантськими прикрасами, металевим блиском і люрексом, оборками та кулисками) будуть знову актуальні. Правити балом належить рожевому кольору з усіма своїми відтінками, від ніжно-рожевих до отруйно-яскравих.

Нарешті дівчата отримали унікальну можливість поповнити свій гардероб по-справжньому жіночними нарядами, причому в необмеженій кількості. У будь-якому віці буде приємно порадувати себе відверто дівочою сукнею. Рожеві відтінки унікальні своєю здатністю гармоніювати з червоними і фіолетовими. Синтез цих квітів знову в моді. Поєднання самих насичених відтінків рожевого і вогненно-червоного кольорів дозволить вам бути в центрі уваги на будь-якій весняній вечірці. Те ж саме можна сказати і про сміливу тенденцію поєднувати аксесуари і елементи одягу рожевого кольору з аксесуарами і одежними елементами синіх і блакитних відтінків. Змішання фарб і кольорів цієї весни не ознака поганого смаку і вихід за рамки звичного, а, скоріше, навпаки, - прояв почуття стилю, що дозволяє перебувати незмінно в тренді.