Серед сільгоспкультур, які вирощуються на вітчизняних полях, найбільшою популярністю і, відповідно, рентабельністю вирізняються колосові зернові, соняшник, кукурудза. Щодо останньої, то дана культура володіє не лише високою харчовою, а й потужною технічною цінністю. Проте, сільгоспвиробники прикладають чимало зусиль, щоб отримати високі урожаї кукурудзи – починаючи від її захисту від шкідників та хвороб і закінчуючи боротьбою із смітною рослинністю на полях.

Чому захист кукурудзи від бур'янів такий важливий? По-перше, вказана культура являється слабким конкурентом для небажаної рослинності за усі необхідні для життя ресурси, особливо на ранніх етапах свого розвитку. По-друге, від рівня засміченості посівних площ залежить і кількість, і якість майбутнього урожаю, а тому аграрії зацікавлені якомога швидше та ефективніше вирішити дану проблему. Серед українських гербіцидів, призначених для знищення бур'янів у посівах кукурудзи, високою якістю та результативністю вирізняється Грінфорт ДД 475.

Коротка характеристика засобу

Даний хімічних препарат випускається відомою вітчизняною торговою маркою «Грінфорт», яка займається виробництвом агрохімікатів. Серед економічних переваг використання Грінфорт ДД 475 перш за все слід сказати про його невисоку вартість (у порівнянні із закордонними аналогами). При цьому ефективність гербіциду можна сміливо порівнювати, адже вона не нижча, ніж у іноземних пестицидів.

Грінфорт ДД 475 – засіб системний, застосовується після сходження культур. Окрім захисту кукурудзи від широкого спектру дводольних бур'янів, його також використовують для захисту пшениці, вівса, жита, тобто колосових культур. В основі гербіциду знаходяться дві діючі речовини – дикамба і 2,4Д диметиламінна сіль.

Переваги українського гербіциду

  • Вирізняється широким спектром впливу, адже Грінфорт ДД 475 застосовують для знищення більш ніж 50 різновидів смітних рослин.
  • Має низький рівень резистентності, тобто бур'яни повільно звикають до хімічного впливу діючих речовин засобу.
  • Висока швидкість впливу і завдяки цьому – швидкість пригнічення і повного знищення небажаних рослин.
  • Контролює молодий бур'ян, що виріс після обробки препаратом (гербіцид залишається активним деякий час після обприскування).
  • Забезпечує значну тривалість захисного впливу, оберігаючи поля кукурудзи від шкідливої дії смітних рослин.