Жінка повинна виглядати елегантно. Привабливою її робить чиста шкіра, продумана зачіска і, звичайно, ж, акуратний манікюр. Руки постійно знаходяться на виду, тому нігтики повинні бути ретельно опрацьовані. І, звичайно, бажано, щоб манікюр був в тренді. Яка мода чекає нас у 2017?

Зробити модний манікюр львів вам допоможуть в салоні «Жанві».  У дизайні нігтів вітається натуральність. Манікюр повинен вийти не тільки ефектним, але і практичним. Довгі загострені нігті вже не актуальні. Краще вибрати природну форму і довжину. Замовте своєму nail-майстру коротку нігтьову пластику з вільним краєм до 3-5 мм. Ви будете в тренді.

Які кольори вітаються в манікюрі? У моді зараз нюдові і пастельні відтінки. Попросіть nail-майстра використовувати вершковий, персиковий, кремовий, пісочний, блакитний і рожевий кольори. Насичені кольори в рік Півня, зрозуміло, теж будуть доречні. Йдеться про червоний, помаранчевий, малиновий, жовтий, фіолетовий. Непогано виглядатимуть поєднання яскравого і пастельного відтінку. Наприклад, персикового з апельсиновим. Краще використовувати тільки два кольори в дизайні. Відмовтеся від занадто строкатого манікюру, він зараз не в моді.

Популярність в новому році набере металізований манікюр. Особливо він актуальний для холодного періоду. Попросіть фахівця додати візерунки матовим покриттям. Таке поєднання буде виглядати оригінально і модно.

Прикрашати нігтики можна і 3D візерунками. Йдеться про декорування камінням, шипами і іншими вставками. Краще такий манікюр робити спеціально для конкретних подій. Ходити з ним довго може бути не дуже зручно.

Триває мода на геометричні візерунки і смужки. Якщо ви полюбили такий дизайн в минулому році, немає причин відмовлятися від нього в цьому. Точки, квадрати, зігзаги і трикутники на нігтях будуть чудово виглядати з природною довжиною.