Вибирати освітлення квартири потрібно ще на етапі затвердження дизайн-проекту. Якщо ви згадали про люстрах і світильниках, коли обробка стін і стелі вже завершена, руки ваші виявляться пов'язаними. Адже для того щоб, наприклад, встановити лампу-бра, потрібно провести проводку в стіні. Звичайно, дизайнери можуть запропонувати деякі варіанти і з зовнішніми проводами, але свободи рішень тут вже не буде. Тому вибором освітлення квартири потрібно зайнятися ще перед роботами по обробці стін і стель. Оригінальні та якісні світильники можна придбати на сайті http://lispromgrup.com/svitylnyky-liustry/.

У всіх різні смаки, але купувати люстру тільки тому, що вона вам сподобалася, нерозумно. В першу чергу варто задуматися про те, як вона буде виглядати в інтер'єрі квартири. Крім того, важливу роль займає саме освітлення в інтер'єрі. Правильно розставлені світлові акценти допоможуть створити в квартирі затишок і комфорт.

Люстра в центрі стелі. Що може бути більш стандартним? До такого виду освітлення не завадить додати високі окремо стоячі торшери та настільні лампи. Ще парочка свічок на комоді або каміні, і ваше освітлення ідеально! Використовуйте оригінальні світильники для того, щоб кімната привертала увагу своїм стилем.