Терасна дошка - дошка для укладання на терасах і на поверхнях під відкритим повітрям. Взагалі терасна дошка ціна класифікується за якістю деревини на 4 сорти: «Екстра», А, В і С. Кожен сорт має на увазі наявність певного відсотка дефектів і механічних пошкоджень, що виникають під час обробки. Під сорт нормується тільки лицьові поверхні терасної дошки, до них відносяться: 1 широкий і 1 вузький пласти. У кожної дошки повинен дотримуватися важливий параметр, шорсткість фрезерованной поверхні, віна не повинна бути більше 60 мкм. Виробники випускають два стандартних по структурі варіанти терасної дошки: «хвиля» і «вельвет». «Хвиля» - це гладка поверхня, по якій можна ходити без взуття. «Вельвет» - рельєфна структура поверхні.

Якщо вам потрібна дошка для підлоги, то вибирати її варто прискіпливо, адже від її якості залежить багато що. Найкращій варіант буде купити підлогову дошку модрина, саме цей матеріал зможе дешево та надійно впоратись з завданням забезпечити надійну та якісну підлогу у вашій оселі. Обирайте лише міцні дошки які не мають дефектів, особливо у пазурах кріплення, адже якщо там будуть дефекти ви просто не зможете її правильно вкласти. Дерев’яна підлога це сучасне та вишукане рішення для оселі, яке зможе надати вашому будинку певного шарму, та вишуканості, а ще дерев’яна підлога екологічна та цілком безпечна для вашого здоров’я.

Дерев’яні товари для обробки вашої оселі ви можете придбати у магазині данвер, тут ви знайдете широкий вибір товарів з дерева, з допомогою яких ви зможете екологічно та легко зробити у вашій оселі вишуканий ремонт, який зараз користується великою популярністю. Усі запропоновані матеріали в магазині мають тільки високу якість, і робляться з натурального дерева а не різних замінників, ціна на вироби не є високою, оскільки магазин не завищує ціни на свій товар.