Що робити, якщо не відкривається електронний білет. Якою програмою скористатися? Для перегляду і друку електронного квитка на маршрут вінниця київ автобус, скористайтесь програмами Foxit Reader або Adobe Acrobat Reader. Ми не гарантуємо коректне відображення в інших програмах. Також проблеми відображення можуть бути в різних браузерах. Ми не рекомендуємо переглядати і роздруковувати електронний квиток на автобус засобами браузера. Скористайтеся способом, описаним вище.

  • Що робити, якщо не проходить платіж по карті? Складно відповісти на питання, не знаючи тексту повідомлення про помилку, яке видається користувачу на сайті http://naavtobuse.com.ua/. Звичайно проблеми з оплатою виникають на стороні користувача, або банку, що обслуговує картку. Ось найбільш часті проблеми та методи їх вирішення:
  • Неправильно введені реквізити картки. Повторіть введення даних, уважно вводячи всі дані.
  • Операція заборонена банком. Зверніться до співробітників свого банку, щоб дізнатися причину заборони.
  • Не підключений мобільний банкінг. Ця помилка виникає у користувачів, які вперше користуються інтернет-платежами в перший раз. Вона обумовлена тим, що деякі банки використовують технологію 3D Secure. Підключіть мобільний банкінг і отримаєте список змінних паролів на сайті свого банку.

Якщо помилка, що виникає у вас, не підходить ні під одну з вищенаведених описів, скористайтесь формою звернення в технічну підтримку сервісу. Ми відповімо в самий найближчий час.

У чому причина збоїв при оплаті квитків?

В основному, збої при оплаті квитків виникають через недосконалість автоматизованих систем продажу, використовуваних деякими автовокзалами. Іноді збої відбуваються на етапі прийняття оплати автовокзалом. В такому випадку, квиток не приходить, а гроші залишаються на передплатному рахунку сервісу з продажу електронних квитків на автобус. Повторіть спробу через деякий час, якщо проблема залишиться ми повернемо вам гроші. На жаль, ми поки не можемо повертати гроші автоматично. Для повернення відправте нам повідомлення, скориставшись формою зворотного зв'язку.