Справжній англійський стиль не допускає нічого сучасного, тому все, що нагадує про XXI століття, розміщується так, щоб не потрапляти на очі. Холодильник та інша велика побутова техніка ховаються за дерев'яними фасадами, дрібні прилади ховаються в шафи та ящики, яких в кухонному гарнітурі повинно бути безліч. Традиційна плита замінюється надзвичайно об'ємним аналогом, або спеціальною піччю, яка служить не тільки для приготування їжі, але й для обігріву приміщення кухні на замовлення івано франківськ. Витяжка зазвичай надійно маскується, хоча в деяких випадках в тандемі з плитою може оформлятися як символ домашнього вогнища.

Оздоблення

Оздоблення стін традиційної англійської кухні мдф рамкові ціна більше нагадує оформлення вітальні. Керамічну плитку, часто з малюнком, кладуть лише у мийки та плити, а інші поверхні обклеюють шпалерами, що імітують тканину, традиційних для стилю забарвлень, або покривають дерев'яними панелями.

Деревяні кухні ціна можуть мати дерев’яну підлогу (з дошки, або ламінату), чи плиткову, але бажано, щоб в тому, чи в іншому випадку під ногами виділялися геометричні візерунки. Зразком англійського стилю буде шаховий порядок розташування чорної та білої плитки. Килим на підлозі в кухні-їдальні це норма для англійців. Стелю на кухні рекомендується обштукатурити та пофарбувати світлою фарбою. За бажання її можна прикрасити декоративними дерев'яними балками. Звичайно, оформлення кухні в англійському стилі задоволення недешеве, але придбаний результат того вартий!

Важливі дрібниці

Кухня не стане по-справжньому англійською, якщо не врахувати деяких нюансів. Освітлення кухні повинно бути традиційним, без модних світильників. Класична масивна люстра з кришталю, кілька бра, розміщених в окремих зонах, торшер - забезпечать м'яке локальне світло. Вікна на кухні в англійському стилі оформляються з використанням штор, прикрашених китицями та ламбрекеном.