Для тих, хто шукає елегантний, естетичний та ексклюзивний годинник, одним з варіантів стане швейцарська марка Atlantic. Завдяки віковим традиціям і сучасним матеріалам бренд створює аксесуари, які мають попит не одне століття. Компанію створила людина, якій були надзвичайно важливі бездоганність у деталях та технології. Незважаючи на доступність ціни, годинники Атлантік  стильні, надійні, зручні та, звичайно ж, якісні. Маленька майстерня, що виросла у величезний завод із власним мануфактурним механізмом, стоїть в одному ряду зі світовими гігантами.

6679eaa324858.webp

Початок успіху

Швейцарський бренд заснований Едуардом Куммером в 1888 році, тоді він звався Eduard Kummer Bettlach (EKB) і виробляв комплектуючі для відомих годинникових виробників Longines і Certina. З першим виробом під брендом Atlantic світ познайомився в 1932 році, це був єдиний годинник з водозахистом. Ця подія поставила вектор для просування компанії, логотипом якої були обрані якір та кругле колесо. За кілька років на циферблаті з'являється фірмовий знак – секстант, який наноситься і донині. А перейменували бренд EKB в Atlantic лише аж у 1953 році.

6679eada4ec2e.webp

Приклад ідеалу

За 135 років існування було створено велику кількість новаторських та виняткових моделей. Однією з популярних стала Worldmaster, яка пізніше перетворилася на цілу серію. Її можна і зараз знайти на вітринах магазину. До особливостей лінійки можна віднести:

  • унікальний ретро дизайн;
  • механізм з ручним заводом;
  • мануфактурний механізм;
  • Наявність лімітованих випусків;
  • дорогоцінні матеріали, які використовуються при виготовленні корпусів
  • хронометри із сертифікатом COSC.

Придбати виріб з цієї лінійки - означає віддати данину швейцарській спадщині, торкнутися історії годинникової майстерності.

6679eb06b9f4c.webp

Різноманітність вибору

На даний момент, виробник випускає понад 20 різних колекцій. Починаючи від елегантних Sealine до більш агресивних та спортивних Seahunter Chronograph. Кожна модель має надійний швейцарський механізм Ronda або ETA. Використання сапфірового або мінерального скла дає високу стійкість до пошкоджень. Високий рівень водозахисту дозволяє займатися водними видами спорту. З гіпоалергенної нержавіючої сталі виготовляють корпуси та браслети, для ремінців використовують натуральну шкіру.

6679eb2383e68.webp

Окрема пропозиція для дівчат

Прекрасним дамам є на що подивитися. Витончені унікальні моделі за якістю не поступаються чоловічим. Гільошовані та перламутрові циферблати інкрустовані натуральним камінням Swarovski. Мініатюрні корпуси допоможуть підкреслити жіночність, що неодмінно стане вашою візитною карткою.