Для реклами бренду, товарів та послуг одним з найбільш ефективних інструментів є банери. Вони широко використовуються у всьому світі і Україна не є виключенням.

Замовити друк банерів високої якості ви можете в типографії Успіх Принт. Для цього треба лише залишити заявку на https://uspeh-print.in.ua/shirokoformathaja-pechat/ і узгодити з менеджером всі деталі.

Які банери можна замовити?

Залежно від місця розташування, розмірів, типу друку, ви можете замовити різні види банерів. Типографія Успіх Принт має власне сучасне обладнання та використовує якісні матеріали, що дозволяє запропонувати клієнтам широкий асортимент широкоформатного друку.

Типографія виконує друк всіх форматів: від А3 до А0, а також нестандартних розмірів. За способом друку клієнти можуть обрати:

  • офсетний;
  • цифровий;
  • шовкотрафаретний.

Друкарня пропонує широкоформатний друк на банерах, папер-сіті, перфоплівці, плівці Oracal та інших матеріалах. Найбільший попит в останні роки має широкоформатний друк на плівці Oracal, що має наступні переваги:

  • немає стиків, що з часом відклеюються і псують зовнішній вигляд реклами;
  • зображення одношарове, тож монтаж проходить швидше, легше і дешевше;
  • зображення дуже яскраве і має фотографічну чіткість.

Важливе значення має майбутнє місце розташування банеру. Для розміщення на вулиці застосовується сольвентний друк. Ці фарби не забезпечують дуже чіткого зображення, проте добре витримують вплив вологи, сонячних променів, вітру. Тож для зовнішньої реклами це найкращий варіант. Для розміщення всередині використовується інтер’єрний друк. Він дає надзвичайну чіткість і яскравість, але такі банери можна розміщати тільки всередині приміщення.

Замовити створення макетів банерів

Для успішної роботи банер має мати талановитий і оригінальний дизайн. Це ціла наука, адже не так просто створити зображення, що буде містити всю необхідну інформацію, привертати увагу публіки і підвищувати лояльність до бренду.

Якщо у вас немає власного готового макету, ви можете замовити його розробку в друкарні УспіхПринт. В команді працюють досвідчені талановиті дизайнери, що допоможуть отримати бажаний результат.

Вартість розробки макету і друку банерів в типографії дуже вигідна. Ви можете замовити друк тиражом від 50 штук до мільйона примірників.