В ідеальному світі кожен крок у догляді за шкірою включав би консультацію з косметологом. Це допомогло уникнути багатьох помилок, починаючи з неправильного самодіагностування і закінчуючи покупкою марних коштів. Однак реальність така, що до фахівців ми звертаємося в основному лише у разі нагальної потреби. Компенсувати неможливість регулярного відвідування косметолога допоможе професійний догляд за шкірою. Купити декоративні засоби, а також аксесуари для косметичних процедур  за вигідною ціною пропонує One Love Cosmetics інтернет-магазин косметики!

Немає жодного суворого фіксованого набору критеріїв визначення цього виду косметики. Але загалом до професійного рівня ставляться кошти з високим відсотковим змістом активних компонентів.

У професійних лініях використовують високостабілізовані, високоактивні та високоефективні інгредієнти, що гарантують отримання результатів у рамках існуючих проблем. Для максимальної безпеки їх ефективності та корисних властивостей у виробництві використовуються технології повільного або модифікованого вивільнення та інкапсулювання. Ці способи гарантують отримання максимальної користі компонентів, що входять до складу.

Професійну косметику вирізняє простий, лаконічний дизайн. Однак за зовнішньою непоказністю ховається високотехнологічна упаковка. Для того щоб зберегти стабільність деяких компонентів, флакони робляться з матеріалу, що не пропускає світло, і оснащуються безповітряними помпами.

Відмінність косметичних засобів, представлених в інтернет-магазині One Love Cosmetics, від мас-маркету та аптечних засобів

- Професійний догляд проводиться з метою використання під контролем фахівців у галузі здоров'я шкіри, у той час як догляд мас-маркет та аптечні засоби призначені для споживачів, які зазвичай самостійно діагностують свою шкіру. Участь у підборі продуктів косметологів та дерматологів дозволяє виробляти продукти з більш високим вмістом активних інгредієнтів. Активні інгредієнти – це сполуки, які містяться в продуктах і дозволяють досягти реальних результатів, але іноді викликають подразнення шкіри при неправильному використанні.

- У догляді професійного рівня використовуються терапевтичні дози активних інгредієнтів — дозування, що викликають зміни лише на рівні організму, зокрема, шкіри. У той же час виробники аптечної косметики додають продукт лише таку кількість певного активного інгредієнта, щоб було неможливо заподіяти шкоду неправильним підбором, дозуванням або занадто частим використанням продукту.

- Під час розробки професійного засобу також враховується pH. Шкіра захищена, коли природний рН має значення від 4,5 до 5,5. Продукти широкого споживання не враховують pH і залишають шкірний покрив у лужному стані після очищувальних засобів. Коли pH лужний, бактерії та вільні радикали проникають легше. При виробництві професійних ліній вживаються заходи забезпечення цілісності бар'єрної функції шкіри з допомогою компонентів з регульованим pH.

Чому професійна косметика коштує дорожче?

Економлячи на дорогій упаковці та рекламі, величезні кошти при виробництві професійної косметики витрачаються на розробку та наукові випробування нових інгредієнтів, дослідження в галузі дерматології, біології, медицини та інших напрямів. Великі витрати компаній припадають на клінічні дослідження, щоби гарантувати працездатність своїх продуктів.

Якість компонентів завжди проходить суворий контроль: один і той же інгредієнт може відрізнятися за чистотою, походженням, способом обробки. Навіть якщо у засобі масового споживання є аналогічні складові, це не каже, що їхня якість однакова.

Також на кінцеву ціну впливає і те, що професійні засоби випускаються в набагато менших партіях, ніж косметика для широкого кола споживачів, тому їхнє виробництво коштує дорожче. Дрібносерійне виробництво дозволяє краще контролювати продукт та його ефективність, а також підтримувати стабільність інгредієнтів.

Але, незважаючи на те, що самі засоби коштують дорожче за аптечну косметику і тим більше косметику мас-маркет, професійний догляд від інтернет-магазину One Love Cosmetics у довгостроковій перспективі може виявитися навіть економічнішим.