Колосові зернові культури та кукурудза – основа сільськогосподарського виробництва у нашій країні, адже без них не обходиться практично жодне сільгосппідприємство. Вирощувати такі культури вигідно, тому що продукція з успіхом реалізується як на внутрішньому ринку, так і далеко за межами України. Втім, картина не була б повною без згадки про проблеми, які супроводжують зернові протягом усього періоду їх росту, починаючи від посівної кампанії і закінчуючи збиранням урожаю. Мова, звичайно, йде про небажану рослинність, вірусні та грибкові хвороби, шкідників, гризунів, нематод тощо. До речі, бур'яни є одним із найбільш негативних факторів, який впливає на загальну урожайність культур і на якість зерна.

Що пропонує український агрохімічний ринок?

Для захисту від смітних рослин у посівах пшениці, жита, ячменю, вівса, кукурудзи існує широкий спектр хімічних засобів і від закордонних виробників, і від вітчизняних. Між собою гербіциди відрізняються за багатьма пунктами: ціною, ефективністю, ступенем безпеки, тривалістю дії і так далі. І як серед усіх цих засобів захисту рослин вибрати саме той препарат, який би ідеально підійшов для вашого підприємства?

Ми пропонуємо обрати гербіцид від українського виробника, що має назву Грінфорт ДД 475. Пояснимо: по-перше, він є дійсно високоефективним вирішенням багатьох проблем – надійно захистить колосові зернові і кукурудзу від однорічної та багаторічної дводольної рослинності. По-друге, вказаний засіб за якістю не поступається найбільш відомим закордонним гербіцидам, а коштує при цьому дешевше. Тобто, обравши Грінфорт ДД 475, ви маєте змогу зекономити кошти підприємства.

Якими унікальними характеристикам володіє Грінфорт ДД 475?

  • В основі гербіциду – дві діючі речовини високого ступеню очистки – дикамба та 2,4Д. Завдяки дикамбі під вплив Грінфорт ДД 475 потрапляють навіть ті смітні рослини, що виявляють стійкість до 2,4Д.
  • Практикою підтверджено, що рівень звикання бур'яну до вказаного засобу досить незначущий.
  • Придбавши гербіцид, ним можна відразу ж користуватись. Не потрібно готувати розчини або суміші – препарат реалізується у вже готовому вигляді.
  • Миттєво проникає у тканини рослин та достигає точок росту. Таким чином, забезпечується швидкість знищення небажаної рослинності.
  • Після застосування Грінфорт ДД 475 певний час є активним у ґрунті, допомагаючи контролювати смітну рослинність, що проростає.
  • Забезпечує тривалий захист зернових – протягом вегетаційного періоду культурні рослини будуть у повній безпеці від впливу бур'янів.
  • Смітна рослинність гине протягом 10 діб – двох тижнів після обробки гербіцидом.