Як відрізнити елітну косметику, а також косметику «мідл-маркет» від підробок? Ми на всяк випадок нагадаємо, на що потрібно звертати увагу, коли плануєте купити косметику для тіла (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_po_ukhodu_dlja_tela).

Перше – якість упаковки. Текст інструкції повинен бути надрукований чітко, також, як і нанесений на дно код партії товару.

Друге – штрих-код повинен вказувати на ту ж країну, що і виробник. Сьогодні зовсім не обов'язково вчити напам'ять початкові цифри коду, щоб визначати країну,  можна встановити на телефоні відповідну програмку для зчитування інформації з штрих-коду.

Третє – на автентичній косметиці обов'язково вказується склад, дата виготовлення, умови зберігання та термін придатності.

А тепер інформація для тих, хто планує купити косметику львів (http://imidg.com.ua/) та досі вважає ціну головним критерієм якості косметичної продукції: і в «мідл-маркет» активних речовин, реально здатних забезпечити видимий ефект, не так вже й багато. Виробники не прагнуть підсилювати склад, оскільки активні інгредієнти при неправильному застосуванні можуть викликати побічні ефекти. А розраховувати на свідомість покупців, які стануть купувати магазинну косметику тільки після консультації у косметолога, не доводиться. Ось і створюються засоби, які обіцяють золоті гори, але впливають в щадному режимі.

Втім, варто обмовитися, що і серед категорії люкс трапляється декоративна косметика для обличчя (http://imidg.com.ua/category/dekorativnaja_kosmetika_dlja_lia), здатна дати дієвий результат, яку сміливо можна зарахувати до наступної категорії косметичних товарів – професійна косметика.

Секрети професіоналів

«Професіоналкою» можна вважати всю косметику, яка використовується фахівцями в косметичних салонах та продається в спеціальних магазинах професійної косметики. Це, до речі, принципово важливий момент. Навіть косметику, яка начебто призначена для розповсюдження через аптечні мережі, краще купувати через салон або спеціалізований магазин.