Наступна спільна робота двох гігантів надихне шанувальників грецьких божеств на нові пригоди. До речі, Amazing Link Hades є вже восьмим випуском із цієї серії, тому автори вирішили не відхилятися від загального курсу. Тут є кілька бонусних можливостей, серед яких присутній шанс здобути один з чотирьох великих джекпотів.

Також, слот має звичний вигляд із барабанами 5х3 та 20 фіксованими смугами. Мінімальні ставки варіюються між 0.20 та 62.50 монет на спін, що непогано, як для професійних геймерів, так і початківців. Випробувати гру у безкоштовному режимі можливо завдяки Эльслотс, у добірці якого присутні лише сертифіковані машини від відомих постачальників.

Взагалі, гра має 11 платних осередків та три додаткові іконки. Серед них дві спеціальні позначки та скаттер, які беруть участь у додаткових турнірах. Все це дає можливість забезпечити собі максимальний приз у х4000 до ставки.

Технічні особливості гри та розгляд платних позначок

Підкорення Олімпу має свої наслідки, тож гравці повинні підготуватися до пригод у слоті із середньою дисперсією та віддачею 96.50%. Скласти виграшні комбо можливо з 3-5 однакових малюнків, розташованих зліва направо. Тим часом на сітці з’являтимуться такі зображення:

  • 9 , 10, J, Q, K і A збільшують ставку максимально до 0.8 та 1.6 разів;
  • В’язка ключів та Вічний спис здатні забезпечити х0.24, х0.4 або х2.4;
  • Шолом у поєднанні п’яти осередків має множник ставки х3.2;
  • Цербери мають на меті збільшити профіт у 0.8, 1.6 та 4 рази;
  • Дике зображення Аїда принесе х1.2, х4 або х8 та змінить усі осередки, крім скаттера та спеціальних малюнків.

Опції Amazing Link та Pick & Click є трендами цього слоту тому, що завдяки їм, гравці отримають більше шансів на суперприз. До того ж гра відбуватиметься на тлі підземного царства Аїда, де розташовані горщики з монетами та живим вогнем. Ба більше, на задньому плані консолі присутні камери із ґратами, а ліворуч - відображаються чотири джекпота.

Щодо Дикого символу, на деяких обертаннях, він може заповнити цілий барабан. Подібний крок продемонструє дійсну силу Аїда, що тримає вогонь в руці. При цьому, розширене зображення додає окремих множників.

Деталі про Amazing Link, Pick & Click та фріспіни

Головний персонаж гри - Аїд завжди слідкує за поведінкою своїх ув’язнених душ, тому поводитися треба чемно та обережно. Але, в Amazing Link Hades богів можливо переграти завдяки бонусам. Головними осередками є повторні обертання, рівень вибору осередків та безкоштовні спіни.

На Amazing Link потрібно зібрати мінімум 6 символів монет, що активують 3 респіни. Поки діятимуть оберти, спеціальні іконки залишаються на місцях. Якщо з’явиться додаткова Монета, респіни повернуться до початкового значення - 3. Головний приз тут х4000 у разі заповнення усієї матриці монетами.

Щодо функції вибору, спеціальні символи збираються навіть під час базового туру. Тож, якщо консоль покаже три одинакові зображення із відповідним джекпотом, гравець відразу його отримає. Це: х16, х40 або х400. Приємним моментом буде, якщо іконки бонусів мають виплати у розмірі х2, х3 або х5. Джекпот множиться на цей показник.

Цвяхом програми є раунд з фріспінами, що починається від трьох скаттерів. У цьому разі, гравець отримує 10 “вільних” обертів із липкими вайлдами. До речі, функція Amazing Link тут також спрацьовує й може активуватися повторно.