Кожний комерсант-початківець замислюється над тим, як правильно заявити про свої товари або послуги. Останнім часом, у цьому сенсі набирає обертів створення бізнес-профілів в Інстаграм. Дійсно, ця соціальна мережа пропонує безліч корисних функцій, включно з аналітикою, просуванням та веденням онлайн-трансляцій.

Але, щоб почати свою діяльність через популярну соцмережу, треба зрозуміти, як налаштувати та наповнити акаунт. За наявності певного плану, все повинно пройти швидко та без перешкод, а ось новачкам прийдеться трохи попрацювати. Наприклад, заробити гроші на початкове просування допоможе Elslots, який пропонує вигідні умови гри та великий вибір автоматів.

Передусім, потрібно створити звичайний обліковий запис Інстаграм. Тоді, через налаштування, можна перейти на бізнес-сторінку. На додачу, соціальна мережа пропонує запустити другий, додатковий акаунт. Тож, одну сторінку можна використовувати у якості особистої, а другу - для ведення бізнесу.

Як створити комерційну сторінку: покрокова інструкція

В першу чергу, треба пам’ятати про важливість внесення актуальних контактів під час реєстрації сторінки. Тож, якщо є електронна адреса з комерційним призначенням та аналогічна сторінка на Фейсбуці, це буде великим плюсом. Далі, все здійснюється інтуїтивно:

  • У налаштуваннях звичайної сторінки знаходимо розділ переходу до професійного акаунту;
  • Потім, мережа пропонує два варіанти на вибір: сторінка автора або компанії;
  • Просто потрібно обрати ту категорію, яка більше підкреслює властивості справи користувача;
  • Останнім штрихом є додавання контактів.

Далі, дещо важкувато тому, що прийдеться надати своїй бізнес-сторінці “товарний” вигляд. Для цього потрібно зробити короткий огляд профілю зі 150 символів та додати брендоване зображення на аватар. При цьому, до огляду не зайвим буде додати 3-5 посилань на інші соцмережі або контакти.

Окремо, слід відзначити клавішу дії, яка матиме змогу залучити потенційних клієнтів до замовлення в один клік. До неї можна долучити номер телефону, емейл або “бронювання послуг”. При цьому, варто відразу створити актуальне із привабливою обкладинкою.

Деякі особливості ведення комерційного профілю Інстаграм

Інстаграм пропонує безліч можливостей для просування власної справи, але, щоб вони працювали, потрібно робити якісний контент. Наприклад, якщо у дописі є фото, воно повинно відображати тематику сторінки й мати візуально привабливий вміст. Тож, треба знаходити час на редагування контенту, щоб він відповідав цілям та задачам діяльності.

Важливо, хоча б іноді, застосовувати сторіз, які передаватимуть останні дописи протягом доби. Тут є можливість створити необхідну добірку з постів, які привернуть увагу потенційних підписників та активних клієнтів. Також, не варто забувати про “живий” зв’язок з аудиторією, який може забезпечити періодичне проведення потокових трансляцій (це можуть бути презентації, розповіді про акції або щось інше).

Треба користуватися й іншими засобами взаємодії з підписниками, наприклад, відповідями на коментарі. Також, це можуть бути згадки користувачів, додавання хештегів з їхнім обліковим записом та інше. Щодо хештегів, це окрема історія тому, що релевантні посилання здатні збільшити аудиторію та примітність компанії у мережі.