Існує ціла низка помилок, які здатні знизити ефективність кампанії і навіть призвести до зайвих витрат. Наприклад, ігнорування пошукового інтенту. Більшість намагається сфокусувати увагу на обсяг пошукових запитів. У той же час забувають про інтент. Вкрай важливим є розуміння того, що люди при використанні конкретного ключового слова бажають отримати за підсумком. Саме орієнтуючись на пошуковий інтент вдасться створити ідеальний контент.

Не слід фокусуватись на запропонованому списку ключових слів клієнта, оскільки вони часто не мають нічого спільного з пошуковим інтентом. І мають погану конкурентоспроможність. Провести дослідження може допомогти компанія WEDEX https://wedex.com.ua/blog/shho-take-mikrorozmitka-yak-yiyi-vikoristovuvati-dlya-seo/, де працюють досвідчені фахівці в цій галузі. Останнє слово має бути за тим, хто розуміється на питанні.

Не слід використовувати лише високочастотні запити

Коли при виборі ключових слів для використання орієнтуються лише на їх частотність, часто опускають відмінні варіанти. Деякі високочастотні запити ігнорують інтент користувача. І рівень конкуренції щодо них високий, виходить, що просувати їх буде складніше. Та й вони не можуть дати стільки ж конверсій, як інші запити сегмента.

Найбільш конверсійними вважаються запити з низькою частотністю - саме за ними клієнти частіше переходять на ресурс з метою здійснення конкретної дії. Кожен досвідчений СЕО-фахівець намагається охопити всі запити, з різною частотністю.

Не можна відмовлятися від ключових ключів з довгим хвостом

Деякі фахівці відмовляються від ключових слів із довгим хвостом. Але такі дії помилкові - адже ці слова якраз швидше приведуть клієнта до покупки. При використанні різних ключових слів, що мають відповідний контекст, з’являється можливість ширше розкрити тему. І користувачі отримують все потрібне.

Чого не можна робити, коли просуваєш сайт:

  • відмовлятися від аналізу конкурентів;
  • ігнорувати складність запитів;
  • ігнорувати конверсію;
  • не застосовувати локалізацію;
  • застосовувати недостатньо каналів пошуку;
  • говорити різними мовами з аудиторією.

Іноді сеошник спочатку пише текст, а потім починає вставляти в нього ключі – такий підхід у корні неправильний. Ключові слова шукають ще до того, як вибирається тема. І вписують їх органічно за змістом у текст. З цієї причини спершу складають семантичне ядро, ґрунтуючись на ньому формують структуру сайту та тематику сторінок. Правильний порядок дій приведе до бажаного успіху.