Все теперішнє різноманіття видів і підвидів конструкцій для зовнішнього вживання в рекламному бізнесі покликане вирішити різноманітні завдання. Проте, незалежно від розмірів, конструктивних особливостей і методів їх інсталяції, всі інформаційні носії в рекламній справі можна розподілити на три функціональних класи. Йдеться про різні вказівники, іміджеві конструкції і медіа-носії. Останнім часом особливої ​​популярності здобуло брендирование автомобилей киев.

В якості вказівників можуть виступати прості вивіски, штендери, рекламні щити чи інші рекламні конструкції, розташовані поблизу закладів або фірм і закладів для полегшення їх пошуків. В якості медіа-носіїв можуть виступати будь-які стандартні конструкції, покликані охоплювати цільову аудиторію і просувати послугу або товар на ринок. Іміджеві конструкції обов'язково повинні бути стильними та оригінальними рекламними конструкціями, які виготовлені в точній відповідності з потребами кожного замовника. Це своєрідні оригінальні візитні картки для будь-яких підприємств або установ, якими можуть служити і об'ємні букви, і дахові установки, і світлодіодні або неонові вивіски, і дюралайти або лайтбокси, замовлені на сайті Магик на http://magicgroup.com.ua.

Імовірність зосередити свою увагу на чомусь певному, навіть просто зупинившись прочитати вивіску, майже виключають колосальні інформаційні потоки, що обрушуються на людей в сучасних містах, особливо в їх центрах. Тому конструктивні особливості зовнішньої реклами повинні визначати дві основні вимоги. Будь-які рекламні носії бути повинні помітними, тобто атрактивними. Це означає, що перебуває під перманентним впливом всілякої рекламної продукції людина, повинна неодмінно із загальної маси виділяти саме вашу рекламу. І друге, - безпосередньо рекламна конструкція і рекламний текст неодмінно повинні бути такими, що запам'ятовуються.