Одним з найбільших страхів майже кожного мешканця приватного будинку є займання сажі всередині димоходу. Вона накопичується там через те, що труба пропускає через себе велику кількість диму, до складу якого входять гази, смоли, кіптява і тому подібне. Все це осідає на стінках

Саме тому, систему потрібно регулярно оглядати за забезпечувати необхідний сервіс. Зробити це може тільки професійний спеціаліст, який дотримується всіх правил та норм пожежної безпеки. Регулярна роторна чистка димоходів є одним з найдієвіших способів продовження служби обладнання та економії опалювальних матеріалів.

Особливості роторної чистки димарів

Часто люди намагаються самостійно прочистити димохід, без залучення спеціаліста. Проте, робити це дуже не рекомендується, адже досягти бажаного результату не вийде, і можна сильно травмуватися в процесі. Компанія DVS Димовентсервіс швидко та за помірну ціну проведе роботи по очищенню.

Трубочист для чищення димоходів використовує механізоване роторне обладнання з щіткою, що обертається. Весь процес складається з кількох етапів. Спеціаліст:

  • оглядає димохід, визначає його тип і будову;
  • оцінює характер забруднень у ньому та їх кількість;
  • вибирає тип щітки, якою виконуватиметься чищення каналів димоходу.

Кожен димовий канал має індивідуальні особливості, тому роботи підбираються з урахуванням тих чи інших особливостей конкретного каналу. Будь то чищення димоходу печі, котла, а також чищення камінів, димоходів барбекю чи димоходу сауни, роторний метод очищення димоходу зарекомендував себе, як один із оптимальних за співвідношенням ціни та якості.

Як замовити роторне очищення

Щоб замовити роторне очищення димоходу та забезпечити себе якісним сервісом, достатньо зробити всього кілька простих кроків. Достатньо звернутися до DSV Димовентсервіс, та зробити наступні дії:

  • подзвонити менеджеру компанії, або замовити зворотній дзвінок;
  • домовитися про дату та час, коли спеціаліст приїде на об’єкт;
  • дочекатися приїзду трубочиста та закінчення робіт;
  • оплатити послугу.

Компанія співпрацює з найрізноманітнішими будівлями та організаціями, такими, як ЖЕКи, ОСББ, ЖБК, ЖЕП, обслуговуючі компанії, кафе, бари, ресторани, магазини, супермаркети, виробництва, освітні заклади, житлові будинки та квартири. Скориставшись послугами спеціалістів, можна надовго забути про проблеми з вентиляцією та димоходами.