Технічний паспорт на квартиру – це документ, в якому описані всі характеристики приміщення, технічного характеру. Наприклад, де воно розташоване, хто власник, яка площа, які матеріали були використані, наявність інженерних комунікацій та планування приміщень.

Перед отриманням техпаспорту, в квартирі обов’язково проводять контрольні обміри, та огляд документації. Готовий документ одразу вноситься в єдиний реєстр з будівельної галузі, а всі дані про нього потрапляють в загальну базу. Цим займається лише спеціаліст, який виготовляв технічний паспорт.

Коли може знадобитися техпаспорт і де його замовити

Навіть якщо у власника є всі необхідні документи, але немає техпаспорта, то він не зможе здійснювати будь-які юридичні дії чи укладати законні угоди з участю нерухомості. Наявність технічної документації дає можливість:

  • купити чи продати квартиру;
  • зареєструвати право власності на житло;
  • придбати оселю в іпотеку;
  • розділити об’єкт на частини;
  • перепланувати приміщення.

Новий техпаспорт знадобиться для нещодавно купленої квартири, інвентаризація в якій проводилась більше року тому. У випадках, коли власнику потрібна довідка з БТІ, а технічний паспорт був виготовлений більше трьох місяців назад, теж знадобиться оновлення документу.

Замовляти паспорт на квартиру варто лише у перевірених та професійних БТІ. Зробити це в БТІ Service можна, зателефонувавши, та зібравши пакет документів, який порадить спеціаліст. Після погодження зручного часу, технік виїжджає на об’єкт та проводить інвентаризаційні роботи.

Що потрібно для виготовлення техпаспорту

Готовий техпаспорт компанія доставить вже за кілька днів. Перед виготовленням документу на житло, у клієнта є можливість отримати безкоштовну консультацію, та максимально вивчити нюанси процедури оформлення. В більшості випадків, достатньо наступного пакету:

  • договір купівлі-продажу, ордер, або інший документ, який зможе підтвердити право власності на житло;
  • старий техпаспорт, якщо є;
  • заява на оформлення, в письмовому вигляді;
  • ІПН та паспорт, або ID-картка.

В залежності від ситуації, можуть знадобитися й інші документи. Список може як розширитися, так і звузитися для кожного конкретного випадку. БТІ Service гарантує повну конфіденційність та збереження даних клієнта. Висококваліфіковані працівники компанії швидко знайдуть рішення, та забезпечать замовнику індивідуальний підхід.