Чи знаєте ви, що все більше людей відмовляються від розкішності кухонь, яка була модною кілька років тому, на користь мінімалістичних рішень? Цю тенденцію чудово відображає фраза «менше — це більше», яка стала слоганом дизайнерів світового рівня. Тож у 2022 році на кухнях переважає елегантний мінімалізм. Прочитайте, які меблі відповідають останнім трендам, і дізнайтеся які рішення можуть запропонувати masio на їх сайті.

Модні кухні 2022

Мінімалізм у поєднанні з функціональністю вже увійшов в інтер'єри квартир і, за попередніми заявами дизайнерів, буде популярним у найближчі роки. Це пов'язано з тим, що в наш час екологія і охорона навколишнього середовища дуже важливі, тому занадто багато речей не вітається. Неважко здогадатися, що на сьогодні наймоднішими є ті кухні, які мають практичний, ідеально підігнаний до інтер’єру приміщення – такий, що в полі зору залишається лише найважливіша техніка. На жаль, вибрати такі моделі меблів в меблевих магазинах досить складно. Тому найкращим рішенням буде замовити кухонні меблі за розміром.

Меблі на замовлення - чому варто обирати?

Крім того, що виготовлення меблів на замовлення відповідає сучасним тенденціям дизайну інтер’єру, воно має ще багато інших переваг. Одне з них – ідеальна відповідність стилю життя та потребам орендарів, наприклад, при замовленні ви можете вказати, де саме мають бути полиці та перегородки. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що простір використано добре. Крім того, виготовлені на замовлення меблі зображають почуття естетики власників, що гарантує, що ніхто з друзів не повторить зовнішній вигляд інтер'єру. Також варто відзначити, що такий тип рішення часто є «порятунком» для маленьких кухонь. Грамотно підібрані і зроблені меблі додадуть відчуття легкості та не перевантажать маленьку площу.

Де замовити якісні меблі?

На ринку є багато компаній, які пропонують виготовлення меблів на замовлення. Однак не всі з них варто рекомендувати. Так що ж варто врахувати при виборі компанії, яка виконає замовлення та надасть великий каталог дерев'яних столів? Перш за все, важливо:

  • досвід підрядників - як правило, відповідає якості роботи та великим знанням у цій галузі. Це випадок компанії masio, яка безперервно працює в галузі та завоювала довіру багатьох клієнтів,
  • індивідуальний підхід до замовника - важливо, щоб співробітники компанії були готові допомогти і підказати, які меблі найкраще підійдуть в тому чи іншому приміщенні,
  • довговічність меблів - кухонні меблі, а саме столи піддаються інтенсивній експлуатації, тому що вони є найбільш використовуваними, тому важливо, щоб для їх виготовлення використовувалися матеріали найвищої якості.