Як часто потрібно проходити стоматологічний огляд?

Як часто ви відвідуєте свого стоматолога? Незважаючи на те, що більшість людей розуміють, що регулярне відвідування стоматолога є критично важливим для збереження здоров’я ротової порожнини, вони роблять це, навіть, не щороку. Догляд за зубами — одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для свого здоров’я. Догляд за зубами — одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для свого здоров’я, тому планувати огляд у стоматолога кожні шість місяців — гарна ідея.

Хоча дехто вважає, що відвідування стоматолога раз на рік буде достатньо, але кожні шість місяців є оптимальним інтервалом між візитами, щоб гарантувати належну турботу про здоров’я ротової порожнини.

Чому важливі регулярні огляди у стоматолога?

Регулярні стоматологічні огляди дозволяють вашому стоматологу перевірити ротову порожнину на наявність ознак проблем зі здоров’ям порожнини рота, зокрема карієсу та захворювань ясен. Попередити ускладнення, які можуть призвести до неминучого видалення зубів. Ви можете знизити ризик розвитку стоматологічних захворювань, регулярно дотримуючись належної гігієни ротової порожнини та відвідуючи свого дантиста.

Крім того, після огляду часто проводяться процедури з видалення зубного каменю та очищення зубів. Також, стоматологи можуть запропонувати вам поради щодо покращення гігієни порожнини рота вдома на основі регулярного огляду ваших зубів і ясен.

Чому ви повинні відвідувати стоматолога кожні шість місяців

Чому кожен повинен проходити стоматологічний огляд кожні шість місяців, а не раз на рік:

Зубний камінь і наліт

Навіть якщо ми чистимо зуби тричі на день, є місця в роті, до яких просто неможливо дістатися. Наліт і зубний камінь, зазвичай, накопичуються в цих ділянках, і їх слід якомога швидше видаляти аби забезпечити здоров’я зубів. Скупчення нальоту також може спричинити захворювання ясен і карієс, які є шкідливими для вашого здоров’я.

Рентген зубів

Рентгенівський знімок зубів дозволяє стоматологам виявити потенційні аномалії зубів або ясен, невидимі неозброєним оком. Вирішувати будь-які потенційні майбутні стоматологічні проблеми якомога раніше легше, менш болісно та дешевше.

Шкідливі звички

Якщо у вас є схильність їсти холодне, скрипіти зубами, палити, стискати щелепи, їсти багато солодощів, пити каву, червоне вино або занадто сильно чистити зуби, запишіться до стоматолога. Лікар може допомогти вам визначити, наскільки шкідлива ця поведінка для ваших зубів і як попередити розвиток стоматологічних захворювань.

Тепер, коли ви знаєте, як часто вам потрібно відвідувати свого стоматолога, чи не запізнилися ви на огляд? Професійні та турботливі стоматологи медичного центру “МЕДГАРАНТ” допоможуть вам надовго зберегти усмішку та здоров’я зубів.