Інтернет достатньо стрімко увірвався в сучасне життя та став невід'ємною його частиною. Сьогодні майже кожен бізнес успішно функціонує в рамках всесвітньої павутини. власники бізнесу мають свої сайти і не один. Кількість сайтів щодня зростає. У зв'язку з цим підвищується попит на веб-розробку. Адже кожного дня, коли ви заходите до інтернету, ви одразу потрапляєте на різноманітні інтернет-платформи, відкриваєте різні посилання. Саме завдяки посиланням, браузерам, сайтам, інтернет є таким, яким ви його бачите кожного дня. WEB-розробка − це є процедура створення WEB-додатку або WEB-сайту.

Вирішили відкрити інтернет-магазин? Бажаєте створити сайт для свого бізнесу, але не знаєте з чого почати? Пам'ятайте, що саме сайт буде обличчям вашої компанії. Тому розробку, створення, просування, та підтримку сайту краще довірити висококваліфікованим спеціалістам у цій справі. Команда спеціалістів NIX Solutions пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці:

- широкий спектр послуг в сфері веб-розробки;

- гарантії;

- оперативність виконання проектів;

- гнучкість цін;

- якість обслуговування;

- індивідуальний підхід до кожного замовлення.

В NIX Solutions працюють спеціалісти високого рівня, котрі зможуть створити сайт для вашого бізнесу у стислі строки та на вищому рівня. Команда спеціалістів функціонує як єдиний злагоджений механізм, котрий направляє усі свої сили на те, щоб готовий сайт задовольнив усі потреби клієнта.  NIX Solutions допоможе не лише розробити якісний сайт для вашого бізнесу, але й гарантує підтримку для того, щоб ваш сайт кожен день розвивався, модернізувався та ставав ще цікавішим для клієнтів.

Над розробкою сайту будуть працювати лише кращі майстри у сфері веб-розробки. Як правило, веб-розробка сайту складається з декількох етапів. На кожному етапі спеціалісти виконують необхідні маніпуляції, щоб сайт бесперебійно функціонував та був якісним, корисним, мав зручну навігацію та просте управління. Будь-яка робота по інтернет-сайту починається зі створення його дизайну. Зазвичай спеціалісти використовуючи для цього графічний редактор. WEB-дизайнер створює, звичайно, кілька таких варіантів, але в суворій відповідності до ТЗ. Клієнт зможе продивитись всі варіанти дизайну, та обрати той, котрий більш запав до душі. Більше детальна інформація по веб-розробкам представлена на сайті NIX Solutions у вільному доступі та зручному форматі.