Хочете інвестувати чи вивсети біткоін? Зробіть це швидко і безпечно з Let’sPay. Це онлайн-обмінник, який дозволяє купувати/міняти/виводити криптовалюту на банківську карту за лічені хвилини. Просто зайдіть на сайт, введіть суму біткоіна, який хочете обміняти, деякі дані для фінансової операції, та отримайте нарахування на карту Приват24. Більше інформації можна знайти за посиланням https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah на головній сторінці сайту. 

Сервіс Let’sPay https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah відомий в Україні з 2012 року. Ми досконало знаємо сферу, в якій працюємо, тому за 10 років активної роботи, пропонуємо вам максимально вигідні та комфортні умови співпраці. Ми робимо все, щоб вам схотілося скористатися нашим сервісом ще раз. Адже клієнти, які приходять до нас ще – наша найбільша гордість. 

Переваги Let’sPay

Компанія дотримується принципових позицій, за які ви так любите Let’sPay. Ось деякі з них:

 • Безпека і конфіденційність даних клієнта – наш пріоритет. Ваші дані максимально захищені і ні в якому випадку не передаються третім особам. 
 • Ми використовуємо AML-перевірку криптовалюти. Це унеможливлює покупку вкрадених шахраями криптовалют, яка використовувалася в Даркнеті для покупки заборонених товарів і згодом проходила через “міксер”. Нам важливо надавати виключно якісні послуги та продукт. 
 • Великі запаси резервів. Це дозволяє купувати валюту практично без обмежень. Якщо ви хотіли б купити більше, ніж зазначено на сайті напишіть нам у підтримку і оперативно вирішимо це питання. 
 • Майже всі процеси на сайті – автоматизовані. Це забезпечує швидку роботу сервісу, включає ризик помилки “за людським фактором”, а також робить роботу сервісу доступною 24/7. 
 • Для здійснення фінансових операцій не обов’язково реєструватися. Звісно, реєстрація пришвидшує цей процес, але якщо ви не бажаєте верифікуватися, без проблем можете купити/вивести криптовалюту таким чином. 
 • Ми пропонуємо великій вибір криптовалюти і широкий вибір платіжних систем, щоб кожен міг знайти саме те, що треба.  

Як відбувається процес покупки/обміну?

Все просто й швидко. Якщо ви будете купувати/міняти біткоін через Приват24 на сервісі Let’sPay вперше, не хвилюйтеся, адже сайт інтуїтивно зрозумілий та на кожному етапі містить підказки. У випадку, якщо у вас все одно залишаться питання щодо роботи платформи, ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами через підтримку. 

Отже, як купити BTC за Приват24?

 1. Зайдіть на сайт https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah
 2. Введіть суму біткоіну, яку хотіли б здати. 
 3. Введіть номер банківської картки, на яку прийдуть зарахування. 
 4. Введіть необхідну контактну інформацію та підтвердіть операцію. 
 5. Отримайте нарахування UAH на карту Приват24. 

Let’sPay – швидкий і зручний обмінник онлайн!