Одне з головних правил при грамотному догляді авто полягає в сезонній заміні коліс. Це не тільки забезпечить безпечну їзду на різних дорожніх покриттях, а й збереже підвіску та розхідники машини у відмінному стані. До вибору комплектуючих слід підходити з повною відповідальністю. Зимові шини бу мають значні відмінності від літніх коліс.

Вигідно купити бу шини з Європи ви можете за посиланням https://by-shyna.com/f/width-185mm/height-60p/r-15/!

Склад гуми відіграє не останню роль у керованості автомобіля. Для відмінного зчеплення з дорогою, скорочення гальмівної колії, маневреності потрібні правильні шини. Зимові варіанти чудово себе проявляють на зледенілій, замерзлій і покритій снігом дорозі. Свою еластичність гума набуває у певному діапазоні негативних температур.

Зимові колеса мають глибший малюнок протектора, можуть оснащуватися шпильками. Використовувати їх у літню пору не можна, тому що гума стане м'якою і швидко зітреться, а якщо експлуатувати шиповані покришки, то буде завдано великої шкоди асфальтовому покриттю (не варто забувати і про те, що це небезпечно, тому що шипи мають властивість відлітати).

Літня гума стає еластичною, забезпечуючи відмінне зчеплення з дорогою та легке керування, при температурних показниках від +5 і вище градусів. Взимку їзда на таких колесах може бути небезпечною, оскільки вони мають незначну глибину протектора.

Сучасні бу шини з Європи: особливості та переваги

Якщо ви зіткнулися з питанням вибору, то варто купувати або оригінальні нові, або оригінальні бу колеса. Віддавати перевагу китайським та маловідомим аналогам не варто. Вся справа в тому, що їх якість значно гірша за брендові комплектуючі. Дешевих коліс може вистачити максимум на півтора-два сезони. Швидке зношування – найпоширеніша проблема китайських шин.

Особливості бу шин з Європи

Літні шини бу або зимові, привезені з Європи чи США, мають велику популярність. Це зумовлюється:

- чудовими показниками якості (європейські колеса є еталоном якості);

- ціновою доступністю;

- відмінним станом (знос таких покришок мінімальний).

Якщо ви вирішили купити комплектуючі, що були у використанні, то варто заглянути в інтернет-магазин by-shyna.com. Величезний асортимент продукції, гарантія якості та надійності, великий вибір моделей та типорозмірів – ось що ви можете знайти тут. Вся продукція проходить ретельний огляд перед продажем виявлення дефектів і ознак ремонту.