У кожного користувача є диван, ліжко або крісло, які потребують ремонту. Не те, щоб вони зовсім припинили виконувати свої функції, але мають вже доволі поганий вигляд. Наприклад, забруднилась тканина, вивести плями неможливо, з’являються потертості та дірки https://constant.kiev.ua/uk/posluhy/peretiazhka-mebliv Але каркас при цьому цілий, тож купувати новий предмет не хочеться, а часом не дозволяє сімейний бюджет.

В такому випадку допоможе перетяжка меблів. Це комплексне рішення, яке дозволить в мінімальні терміни оновити будь-який предмет. І навіть більше – можна значно підвищити рівень комфорту, стилізувати меблі, встановити оббивку класом вище, ніж була.

До даного способу оновлення звертаються не тільки тоді, коли тканина та наповнювач вичерпали свій ресурс. Іноді це потрібно після проведення ремонту вдома, коли інтер’єр в іншому кольоровому оформлені. Аби меблі пасували до нового дизайну приміщення, вони повинні відповідати кольоровій гамі. Можна, звісно, купити нові предмети, але це зайві, невиправдані витрати. В той же час перетяжка меблів цілком впорається з подібною задачею. Тим більше, що замовник може підібрати будь-яку тканину на свій смак.

Що входить в роботу

Щоб отримати бажаний результат і високу якість, потрібно підходити до процедури системно. Тому ремонтні роботи по оновленню меблів проводяться поетапно:

  • Виявлення проблем, оцінка загального стану предмету, перевірка його функціонування;
  • Обговорення з замовником наступних робіт, вибір нових матеріалів, укладання договору;
  • Транспортування меблів до майстерні;
  • Демонтаж старої оббивки;
  • Заміна наповнювача – пружинного блоку або ППУ, поролону тощо;
  • Встановлення нової оббивки.

Це те, що стосується власно перетяжки меблів. Якщо ж потрібні додаткові роботи, то вони можуть включати:

  • Заміну фурнітури, роликів, опор, ніжок та інших деталей;
  • Заміну механізму розкладки;
  • Посилення каркасу або його ремонт з заміною пошкоджених елементів;
  • Додавання елементів декору.

Крім того, можна замовити деяку переробку предметів. Наприклад, зробити бильця м’якими та оббити тканиною, або додатки підлокітники, пошити подушки для дивану. Деякі клієнти замовляють встановлення світлодіодного освітлення, що виглядає доволі цікаво та ефектно, особливо вночі.

Вартість перетяжки меблів залежить від багатьох чинників, і головним з них є матеріали оббивки, їх кількість, вид наповнювача тощо. Все це зазвичай обговорюється з замовником на початковій стадії, до укладання договору.

Де краще замовити перетяжку

Якщо потрібна перетяжка меблів у Києві, то варто звернутись до ательє «Констант-сервіс». Компанія є одночасно й виробником меблів, має всі необхідні виробничі потужності, а також штат кваліфікованого персоналу. Тому зможе виконати як безпосередньо заміну оббивки, так і комплексний ремонт предметів.

Остаточну вартість робіт зможе сказати майстер, після того, як проведе огляд і оцінювання технічного стану меблів. Але все рівно це набагато дешевше, ніж купівля нового предмету.