Найбільш дієвим і водночас недорогим способом відновлення мебельних предметів є перетяжка меблів. Дану послугу можна замовити у Броварах, звернувшись до компанії «Меблі-сервіс», яка працює по Києву та передмісті https://mebel-service.com.ua/uk/peretiazhka-mebliv-brovary Таке рішення дозволить за швидкий час та при мінімальних витратах отримати фактично нові предмети, які ідеально пасуватимуть до інтер’єру, а також зможуть прослужити ще багато років.

Під перетяжкою меблів мають на увазі заміну оббивки та, при необхідності, наповнювача. Це потрібно в наступних випадках:

  • На м’яких меблях з’явились плями, які не підлягають видаленню;
  • Стара оббивка суттєво зносилась, користуватись подібним предметом неприємно, а іноді й неможливо;
  • Є бажання змінити стиль інтер’єру, але не хочеться витрачати зайві гроші на придбання нових меблів, що будуть відповідати кольоровій гамі.

Іноді зустрічаються й такі випадки, коли тканинна оббивка ще може прослужити деякий час, а ось наповнювач вже вичерпав свій робочий ресурс. Якщо мова йде про поролон або ППУ, то вони з часом просідають, втрачають первісну форму, тому крісло чи диван стають незручними у використанні. Іншим видом наповнювача є пружинний блок. Він надійний, тримає форму протягом багатьох років, але має два недоліка. По-перше, з часом з’являється скрипіння, яке значно дратує, особливо вночі. По-друге, метал вразливий до ржавіння, і якщо тканина біла або світлих кольорів, то на ній помітно руді плями. В обох випадках краще за все замінити пружинний блок.

Чому це вигідно

Вважається, що простіше за все – купити нові меблі. Дійсно, це може скоротити час, але потрібно буде переплатити доволі високу ціну. Новий предмет обійдеться значно дорожче, бо він складається не лише з оббивки та наповнювача, а й з деревини, фурнітури, механізмів розкладки тощо. А навіщо переплачувати за ці деталі, якщо в старих меблях вони ще здатні виконувати свої функції?

Але, якщо так трапилось, що механізми розкладки чи фурнітура теж зносились, то їх так само можна відремонтувати або замінити новими. І це теж набагато дешевше. Взагалі, звернувшись до майстерні, є можливість дешево та ефективно комплексно відремонтувати меблі, в тому числі – старовинні.

Сказати точну вартість перетяжки меблів заздалегідь неможливо. Спочатку фахівець повинен оглянути предмет, оцінити його стан, зрозуміти, які деталі потребують заміни. А потім, разом з замовником, вибрати нові матеріали. Та ж тканина може коштувати по-різному, а значить, і ціна ремонту буде різною.

Якісна перетяжка у «Меблі-сервіс»

В майстерні «Меблі-сервіс» працюють досвідчені фахівці, які знаються на своїй справі. Вони можуть швидко виконати перетяжку меблів будь-якої складності. Завдяки власній службі доставки, предмети транспортуються з Броварів в майстерню, а після робіт повертаються назад до власника.

Терміни виконання роботи залежить від декількох чинників, і перш за все – це стан м’яких меблів та їх конструкція. Перетяжка антикваріату може зайняти трохи більше часу адже такі предмети потребують делікатності.