Поїзд – це один із найпопулярніших видів транспорту, яким користуються по всьому світу. Подорожі залізницею доволі комфортні, та доступні. Крім того, замовити квиток на необхідний рейс стало легше, завдяки електронним сервісам, таким, як https://e-kvytok.ua/.

Більше ніяких черг, чи плутанини з місцями. Достатньо зайти на сайт, обрати свій маршрут, вибрати потяг, вагон, та забронювати вільне місце. І ось, квиток уже на електронній пошті, та ним можна сміливо користуватися. Не потрібно, навіть, роздруковувати, достатньо, щоб він був у смартфоні чи іншому гаджеті.

Проте, як і у будь-якого іншого виду транспорту, у залізниці є свої плюси та мінуси, про які варто знати, плануючи подорож. Тільки увага до дрібниць допоможе отримати максимум задоволення в ході поїздки, та не бути розчарованим через неприємності.

Переваги мандрівки потягом по Україні та за її межами

Пересуваючись залізницею, можна легко спланувати кілька денну подорож по різних містах. Завдяки нічним переїздам, вдень можна гуляти по місту, роздивлятися архітектуру, а вже ввечері прямувати до іншого пункту призначення. Таким чином, потяг виконує дві функції – транспорт, та місце для ночівлі. Це значна економія, а спати на полиці вагону набагато зручніше, ніж в літаку чи автобусі. Проте, переваги на цьому не закінчуються:

  • є час, щоб привести себе в порядок – провідник розбудить пасажира завчасно, тож буде час, щоб вмитись, поснідати, та зібрати речі; усе необхідне буде завжди поряд, адже багаж здавати не потрібно;
  • потяг проходить через багато міст та станцій, на відміну від автобусу; крім того, вокзали, найчастіше, розташовуються в центрі населеного пункту;
  • погодні умови не є причиною для відкладення чи перенесення рейсу – це робить потяг більш надійним та вигідним; рідко можна спостерігати й запізнення складу;
  • в потязі можна підзарядити телефон, замовити чай та попросити теплий плед.

Для довготривалих поїздок – залізничний транспорт є найбільш підходящим, та комфортним. Якщо придбати місце в вагоні-купе, то можна захистити себе і від сторонніх звуків, забезпечивши собі максимально якісний відпочинок.

Недоліки залізничного транспорту

Мінусів у залізниці небагато, проте, вони все ж таки є. В більшості випадків, потяг – це транспорт, який найдовше їде з точки А в точку Б. Звичайний склад, зі спальними вагонами, буде робити зупинки у всіх маленьких населених пунктах. І це добре лише для тих, хто сідає, або сходить у цих місцях.

Коли ж хочеться швидко дістатися до потрібного місця, то можна обрати швидкісний поїзд. Єдиний його мінус – сидячі місця. Доїде пасажир швидко, але виспатися в вагоні не вийде. Тому, потрібно обирати – або швидкість, або комфортне перебування.

Якщо людина не має жорстких критеріїв, то потяг стане чудовим рішенням для будь-якої подорожі. Також, «Укрзалізниця» має систему знижок, яка допоможе значно заощадити на своєму маршруті, та використати кошти для інших, більш приємних цілей.