Забезпечення безпеки залізничного та комунального авто, електротранспорту, шахтного устаткування, ТЕЦ, промислових виробництв – це завдання, яке впливає безпосередньо на економіку України.

Підвищити термін служби та надійність, зменшити витрати на обслуговування та ремонт різних проблемних вузлів – мета нових розробок компанії. Серед них – вдосконалені амортизатори для генераторів великої потужності.

Призначення та особливості амортизаторів для генераторів

Пристрій має невелику вагу та габарити, але грає величезну роль у боротьбі з руйнівною дією вібрацій, поштовхами та ударами, наприклад, при русі потягу. Конструкція амортизатора універсальна та може застосовуватися в устаткуванні різного призначення, особливо в агресивних середовищах, в несприятливих умовах.

Зокрема, широко застосовується для генераторів 28 і 32 кВт і підвісної настановної рами кондиціонера для пасажирського вагона.

До числа унікальних особливостей відносять:

  • В основі – кільцевий елемент з високоякісної морозостійкої гуми, причому вісь поперечного перерізу спрямована під деяким кутом до центральної осі конструкції.
  • Еластична деталь поміщена в металевий корпус так званої обойми.
  • При виникненні вібрацій кільце "перекочується" всередині замкнутого об'єму. Відбувається плавний перерозподіл напруги без агресивної дії на вузли та сам амортизатор.
  • Амортизація відбувається як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямках.

Переваги амортизатора для генераторів виробництва СВП КВАЗАР

При експлуатації устаткування спостерігається значна економія коштів за рахунок зменшення кількості ремонтів і простого техобслуговування. Робочі характеристики амортизатора 7ТК.КВО.304242.001 залишаються стабільними впродовж усього періоду роботи. Гарантійний ресурс - 4 роки, але на практиці – значно більше, до 12 років! ТУ У 26.5-30219297-017:2015

Унеможливлюється деформація та зріз кріплення, як наслідок – втрата генераторів і аварійна зупинка потягу. Амортизатор є заміною німецького аналога.

СВП КВАЗАР – компанія, яка добре зарекомендувала себе на ринку України та за кордоном. Робимо електротехнічну апаратуру для різних видів промисловості, залізниці, транспорту, шахт.

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОДУКЦІЯ виробництва СВП КВАЗАР сертифікована, розроблена технічна документація, маємо свою науково-технічну лабораторію, конструкторське бюро. Працюємо на своїх виробничих площах.

Україна. Київ – 2022

www.kvazar.com.ua