Недарма кажуть, що війна скидає маски! У ці складні для всієї країни та українського бізнесу часи в компанії FRUIT TIME було виявлено зрадницю та шахрайку - Анастасію Мельникову. У компанії жінка працювала більше п’яти років, і навіть займала керівну посаду - очолювала відділ. За цей час вона встигла заручитися повагою керівництва, її вважали цінним працівником. Але…

Приязне ставлення та достойна заробітна плата не завадили Анастасії Мельниковій спробувати ошукати людей, які їй довіряли. З’ясувалося, що вона почала обкрадати своїх роботодавців. Маючи доступ до бази клієнтів та замовлень, жінка намагалася “перехоплювати” найбільш вигідні замовлення та відвантажувати їх самостійно від імені компанії. 

Діяла шахрайка не сама. До “справи” були причетні інші працівники компанії: її сестра Анна Мельникова та друг Сергій Наговерко. Топ-менеджер Анна та менеджер Сергій, які мали прямі зв’язки з клієнтами, користуючись робочим становищем, теж намагалися відвантажувати замовлення партнерів FRUIT TIME, не проводячи їх офіційно. 

Навіть нетривалі махінації цієї банди встигли нанесли значні фінансові та репутаційні збитки компанії. Це підірвало авторитет компанії, адже контролювати якість товарів, які реалізовували аферисти, було неможливо. Справи Анастасія Мельникова провертала  від імені FRUIT TIME. Її афери навіть стали причиною втрати деяких партнерів, яких вдалося повернути після з’ясування обставин.

Ймовірно, що на шахрайстві цю трійцю впіймали не вперше. За словами самих же Мельникових та Наговерка, з  МК “Ювілейний”, де вони разом працювали до цього, їх звільнили через виявлення крадіжок у їхньому відділі. Проте, при влаштуванні нароботу вони переконували, що обкраданням займалися не вони, а їхні колеги. Однак тепер в це зовсім не віриться.

Після звільнення шахраї ще деякий час намагалися продовжувати зв'язуватися з клієнтами та працювати від імені FRUIT TIME.

Будьте обережні! Анастасія Мельникова (098-615-38-04, [email protected]), Анна Мельникова (098-919-39-10) і Сергій Наговерко (093-869-27-27) - шахраї!