Більшість бухгалтерів донині користуються бухгалтерськими програмами, які встановлені на локальних комп'ютерах або ж серверах. У цьому немає нічого дивного, оскільки є багато зручних програм на кшталт BAS Бухгалтерія, які надають багато можливостей з автоматизації роботи. Але багатьом спеціалістам за останні роки довелося зіткнутися з необхідністю впровадження змін, оскільки пандемія внесла корективи у всі робочі процеси. Використання хмарної бухгалтерії стало порятунком для багатьох компаній, які незважаючи на умови, що склалися, змогли продовжити працювати віддалено.

Що собою представляє хмарна бухгалтерія

По суті це те ж саме програмне забезпечення, яке розташоване не на стаціонарному комп’ютері працівника, а на віддалених серверах. Зазвичай використовується одразу декілька серверів, які знаходяться у різних місцях, що забезпечує більш високий рівень безпеки. 

Вона дозволяє вести облік, перебуваючи в любому місці на планеті. Причому для цього може підійти любий сучасний гаджет: від комп’ютера до телефона. Єдина обов'язкова вимога полягає у наявності підключення до Інтернету. В іншому випадку, скористатися хмарним сервісом не вдасться.

Чому і кому варто переходити на онлайн програми 

Використання таких сервісів, як BAS Бухгалтерія онлайн може бути цікавим бухгалтерам, які хочуть:

  • Мати постійний доступ до програми і можливість зайти в неї у любий момент. 

  • Працювати віддалено. 

  • Мати більш зручні умови для отримання інформації з банківських установ, здачі звітів та ін. При цьому використання ФРЕДО Звіт дозволить автоматично формувати звіти до різних установ. 

Найбільш цікаво використання хмарних програм буде для:  

  • Підприємців, які хочуть заощадити на ПЗ для бухгалтерського обліку. За рахунок того, що ви не купуєте програму, а орендуєте її на певний період, немає необхідності одразу вносити величезні суми грошей. 

  • Компаній, які ставлять собі за ціль перехід на віддалений режим роботи.

  • Бухгалтерів, які надають свої професійні послуги одразу декільком компаніям. 

  • Компаніям, що мають декілька філій. У співробітників буде можливість користуватися єдиною базою. Це не тільки більш зручно, але й дозволяє зменшити витрати. 

Можна сказати, що використовуючи хмарну бухгалтерію, ви отримаєте точно такі самі переваги, як від своєї стаціонарною програми. А окрім цього ще й додаткові бонуси.