Місце для роботи за комп’ютером має бути зручним, функціональним і при цьому гарно вписуватися в інтер’єр приміщення. Правильно вибраний комп'ютерний стіл дозволить вам проводити робочий час з максимальною користю і комфортом.

Які бувають комп’ютерні столи

В залежності від форми та функціональних особливостей комп'ютерні столи бувають наступних різновидів:

  • Стіл-стійка. Компактна функціональна конструкція, яка для більшої мобільності обладнана опорними колесами. Такі предмети інтер'єру ідеально підходять для невеликих приміщень або в умовах, коли приходиться часто міняти місце розташування. Наявність додаткових поличок і надбудова для розміщення принтера або іншої оргтехніки робить його незамінним для створення мультіфункціонального робочого місця на малій площині.
  • Кутовий стіл. Ще один з найбільш ергономічних варіантів цього типу меблів. Не зважаючи на те, що кутові комп'ютерні столи виглядають доволі габаритними, вони з легкістю дозволяють використовувати вільне місце в кутах кімнат.
  • Прямий стіл. Класичний варіант робочого місця, за яким можна не тільки працювати за комп'ютером, але й виконувати інші робочі завдання. Ідеально розміщується біля стіни або в прямокутній ніші.

Мало просто обрати комп'ютерний стіл. Для ефективного використання його треба ще правильно розмістити в приміщенні. Крім площі кімнати при розташуванні ще важливо враховувати розмір гаджета, за яким ви плануєте працювати. Якщо ви власник невеликого планшета можете придбати компактний невеличкий стіл, розташування якого дозволить заощадити місце в кімнаті. При наявності стаціонарного комп'ютера не обійтись без облаштування повноцінної робочої зони. Якісний стіл не тільки дозволить вам повноцінно працювати за комп'ютером, но і буде гармоніювати з іншими предметами інтер'єра в кімнаті.

Як обрати комп'ютерний стіл

Визначившись, яка саме конструкція вам підходе якнайбільше, зверніть уваги на наступні характеристики стола:

  • Довжина стільниці. Робоча поверхня стола має бути такої величини, щоб лікті під час роботи повністю вміщалися на стільниці і не звисали з неї.
  • Глибина стільниці. Для того, щоб не нанести шкоду зору, монітор діагоналлю 17-19 мм має бути віддалено від вас на відстань не менше вісімдесят см. Саме такою має бути глибина стільниці.
  • Висота стола. Під час вибору столу потурбуйтесь про зручний стілець, висоту якого варто відрегулювати. Висота столу відносно стільця має бути такою, щоб погляд з робочого місця на монітор йшов під кутом приблизно тридцять градусів. Плечі при цьому мають бути розправлені, спина рівна, а стопи повністю стояти на підлозі.

Не забувайте про важливість правильного освітлення вашого робочого місця. Якщо, крім роботи за комп’ютером, ви плануєте писати або читати за столом, потурбуйтеся, щоб світло на робоче місце падало зліва. Крім того, прохід до столі має бути вільним, а відкриттю шухлядок нічого не може заважати.

Скориставшись нашими порадами, ви легко оберете якісний і зручний комп'ютерний стіл в нашому інтернет-магазині kult-mebeli.com.ua