Продовольчий шопінг вихідного поступово відходить у минуле, надаючи можливість здійснювати покупки в онлайн-форматі з доставкою. Зручність таких покупок очевидна, оскільки дозволяє уникати скупчень людей, черг на касах, витрат часу на пошуки необхідного в супермаркетах. Завдяки сервісу Zakaz Україна покупці мають можливість вивчити асортимент улюбленого магазину у віртуальному каталозі.

На сайті відображаються актуальні ціни, наявність товарних позицій у вибраній точці, знижки та акційні пропозиції. Зручна навігація сторінками дозволяє швидко перейти в потрібний розділ, ознайомитися з переліком товарів та обрати потрібні продукти. Автоматичний сервіс підрахунку вартості замовлення миттєво відображає підсумкову вартість при додаванні позицій до віртуального кошика.

Можливість купити продукти цілодобово за допомогою смартфона робить закупи безтурботною справою, що займає кілька хвилин. В інтернет-магазині представлений звичний асортимент знайомого супермаркету, включаючи продукти, господарські товари, засоби гігієни та побутову хімію. За бажанням можна вибрати самовивіз із найближчого супермаркета або скористатися адресною доставкою.

Доставка в офіс готових страв

Для багатьох все більш актуальним стає можливість замовити готові страви, залишивши можливість приготування смаколиків профессіоналам, а вільний час присвятити дому та сім`ї. Для жінок, що працюють, дефіцит вільного часу відчувається ще більше, адже треба і з домашніми справами впоратись, й роботу виконувати якісно. Важливо при цьому не забувати поїсти, а перекуси можуть зашкодити. Тим важливіше отримати корисне харчування, чим тривалішим є робочий день.

Відповідь на питання, де купити кулінарні вироби лежить на поверхні – вибирайте їх з каталогу на платформі Заказ, яка співпрацює з найвідомішими мережами супермаркетів у Києві та інших містах країни. Досвідчені кур'єри дбайливо привезуть їжу ще теплою в офіс, щоб вам було зручно і смачно пообідати на роботі. На сайті відтепер замовити можна все, що завгодно:

  • другі страви, салати, десерти, випічку;

  • кондитерські вироби;

  • молочні продукти;

  • ковбаси, сир, м`ясо;

  • алкогольні та безалкогольні напої;

  • морозиво;

  • бакалею;

  • побутову хімію;

  • господарчі товари.

Послугою покупок із доставкою зручно скористатися ще й тоді, коли йти до магазину немає часу чи бажання. Вибирайте зручний час, і служба доставки транспортує замовлення на дім точно в обумовлений термін. В теплу пору року вся охолоджена та заморожена продукція транспортується з суворим дотриманням температурного режиму. Обсяг продажу окремих категорій товарів може бути тимчасово обмежений у зв`язку зі зменшенням об'ємів поставок.

Джерело: https://zakaz.ua/uk/