Купити сьогодні хороший та якісний матрац за невеликі гроші неможливо. Тому, якщо вам пропонують виріб, який має відмінну якість і унікальні властивості і при цьому ціна його не висока, то варто насторожитися. Найімовірніше, під маскою якісного виробу ховається підробка низької якості. Не варто сліпо вірити рекламі та словам продавця. Товари високої якості завжди коштують набагато дорожче за звичайні товари.

Як виготовляють елітні матраци?

При виробництві елітних моделей задіяні сили не лише висококласних інженерів, а й лікарів. У процесі виготовлення застосовуються високоякісні, інноваційні матеріали, завдяки яким матрац і стає унікальним.

Завдяки цим матеріалам, елітний матрас стає неймовірно міцним і зносостійким. І зовсім не важливо, на якій саме моделі ви зупините свій вибір. Це може бути матрас 140х190 з пружинним блоком або без нього. Вироби преміум класу оснащені пружинним блоком, мають ряд переваг, які роблять їх неймовірно міцними та витривалими. Кожна пружина тут розміщується окремо. Кількість пружин може бути найрізноманітнішим. Від того, яка саме кількість пружин запечатана в пружинному блоці, залежить ступінь жорсткості або м'якості виробу.

Безпружинні матраци класу преміум виготовляються з якісного латексу, який пропускає повітря. Цей матеріал дуже міцний та гігієнічний. Також, безпружинні моделі преміум класу часто доповнюють спеціальним шаром із поліуретанової піни. Піна здатна запам'ятати особливості будови тіла і точно його повторює. Саме тому відпочинок на такому матраці неймовірно комфортний і спокійний. У своєму складі елітні моделі можуть містити такі речовини, як:

  • бджолиний віск

  • алое

  • іони срібла

Завдяки цим речовинам матрас 140 на 190 довше зберігає свою чистоту. Крім цього, він захищений від шкідливих бактерій і не викликає алергічних реакцій.

На сьогоднішній день вироби із пружинами користуються великою популярністю у споживачів. Від того скільки пружин є в блоці залежить кінцева ціна матраца. Якщо в ньому є пружини, які відрізняються один від одного за розміром, то він ще й має масажні властивості.

Найпростіший ортопедичний матрац, який коштує відносно недорого оснащений пружинною системою «Бонель». Недолік таких конструкцій у тому, що навіть при не довгій експлуатації цей матрац буде проминатися. Тому, якщо ви хочете купити дійсно якісний виріб для комфортного сну, то пам'ятайте, що пружин має бути не менше 250 штук.