Будь-яка стратегія в онлайн казино, незалежно від її особливостей, призначена не для того, щоб принести гравцеві максимум грошових коштів. Як показує практика, істотно підвищити шанс на виграш не вдасться, проте саме стратегії дозволяють упорядкувати обіг грошових коштів і розтягнути банкрол на весь вечір без істотних втрат.

slotoking.com.ua

Особливості стратегії “Грай та тікай”

Щоб скористатися будь-якою із стратегій на сайті slotoking.com.ua, необхідно відмовитися від внутрішнього чуття і не прислухатися до власної інтуїції. Саме для таких людей і призначені стратегії. Однією з найпростіших та тих, що не вимагають певних підрахунків, вважається методика “Грай та тікай”. В основі лежить перехід з одного слота на інший внаслідок програшу. Перш ніж перейти до даної методики, необхідно з'ясувати кілька важливих параметрів.

Що визначити до початку гри:

  • Гранична кількість спінів. Тобто це така кількість спінів, яка є граничною, і має спричинити перехід за наступний слот. Перед початком гри гравець самостійно обирає кількість марних обертань, які не призводять до перемоги. Їх може бути 2 або 10.
  • Другим параметром, який визначається перед використанням методики, є обмежено допустимий або граничний банкрол. Це не загальна кількість коштів, які повинен витратити гравець протягом вечора, а лише їх частина. Це значення показує, скільки коштів гравець готовий втратити на окремо взятому слоті. Таким чином, якщо один із параметрів буде досягнутий, геймеру необхідно пересідати за інший гральний автомат.

Чи варто використовувати стратегію “Грай і тікай” у слотах?

Використовувати будь-які стратегії математично виправдано. Справа в тому, що згідно з теорією, у великої більшості ігрових автоматів з невисокою дисперсією, досить тривалий період віддачі. Тобто це час, протягом якого слот видає певні кошти. Він робить це не одноразово, а кілька разів поспіль. Якщо лудоман потрапив на період насичення та накопичення коштів, то немає сенсу вкладати гроші, якщо у гравця не передбачений величезний банкролл і він не готовий дочекатися часу великих виграшів.

У більшості випадків у лудоманів немає величезної кількості коштів, які дозволяють перечекати період накопичення коштів, мріючи про виграш. Вибір методики залежить від кількості грошей у гравця і слотів, яким він віддає перевагу. Тому на слотах, які видають пристойні кошти, але досить рідко, варто використовувати мінімальні ставки, застосовуючи прогресивні методики. З кожною наступною вставкою її розмір зростає. Це дозволить покрити видатки після ряду програшних спінів.