Ще якихось тридцять з лишком років тому така хвороба як алергія могла зустрітися досить рідко і про неї зовсім не було ніяких даних статистики. В наш же сучасний час, за даними вчених, величезна частина населення всієї планети страждає від того чи іншого різновиду алергії й щороку ця постійно цифра зростає. Цікаво що реакція організму людей на різноманітні зовнішні чинники, а саме на квіти, запахи, їжу й тощо може спостерігатися не лише у дорослих людей, але і у дітей.

Важливо вчасно розпізнати алергічну реакцію та відповідно якомога швидше звернутися за консультацією до такого спеціаліста як кваліфікований лікар алерголог в Києві для того аби можна було не лише запобігти негативним проявам алергії, але тримати захворювання під контролем.

На що саме у людини може виникнути алергія?

Алергічна реакція у людей може виникнути не лише на певні компоненти природного походження, але і на штучно створені компоненти. Високий показник захворюваності спостерігається саме у великих містах та мегаполісах, де присутній високий рівень забруднення навколишнього середовища з повітрям. Якщо говорити про типи алергії, залежно від збудника алергії, то варто зазначити що спеціалісти підрозділяють алергії на наступні різновиди:

харчова алергія;

алергія на пилок квіток;

алергія на продукти життєдіяльності тварин з комахами та мікроорганізмами;

алергія на будь-які медичні препарати.

Дуже часто людей цікавить питання «Коли ж саме варто терміново звертатися за медичною допомогою?». Вся складність полягає в тому, що сама по собі алергія надзвичайно підступна хвороба. Її прояви можуть бути схожі на безліч захворювань з хворобливими реакціями. Ось чому без професійних консультацій кваліфікованих лікарів алергологів таку хворобу важко буде розпізнати. Хай там як, а для алергічних реакцій можуть бути характерні різноманітні клінічні прояви. Зокрема серед них переліку:

поява різних висипань на шкірі;

поява порушень у роботі травної системи;

поява порушень у раніше коректній роботі дихальної, нервової та серцево-судинної систем.

Серед основних проявів алергічних симптомів спеціалісти виділяють не лише кашель з чханням, закладеність носа з нежитем, головний біль з болем в животі, але і:

сонливість;

відчуття постійної хронічної втоми;

почервоніння очей;

різноманітні ураження нігтів грибкового типу;

дискомфортні відчуття під час дихання та ускладнення дихання;

запалення та біль у суглобах;

набряки не лише на обличчі, але й в інших місцях.

Кожен із таких проявів може свідчити як про алергію, так і відповідно стати проявом будь-якої іншої хвороби. От чому так важливо обов'язково записатися на прийом до кваліфікованого лікаря алерголога, котрий зможе зібрати анамнез, виявити стан пацієнта й в результаті призначити необхідне лікування й терапію.

Де саме в Києві знайти хорошого алерголога?

Якщо ви саме зараз знаходитеся у пошуку спеціаліста, якому можна безвідмовно довіряти своє здоров'я, ласкаво просимо вас до знайомства із таким сучасним медичним закладом як Приватна клініка Інго. Саме тут ви знайдете спеціаліста, котрий в результаті зможе поставити правильний діагноз при цьому надавши професійну допомогу та вичерпні консультації.

Пам'ятайте, виявивши у себе будь-який із симптомів тих чи інших алергічних реакцій, не потрібно займатися самолікуванням. Довірте постановку діагнозів людям, котрі займаються цим професійно, людям, що мають відповідну освіту та багаторічний успішний досвід роботи.