Компанія Добрий Ґазда - це найкращий помічник та партнер для замовників, які хочуть зробити якісний ремонт оселі “під ключ”. Ми пропонуємо нашим замовникам вигідні ціни на матеріали, будь-які види будівельних послуг, штат усіх необхідних спеціалістів, а головне економію вашого часу та зусиль. Детальніше з компанією та переліком робіт можна ознайомитись на сайті: https://dobryigazda.com.ua

Як замовляти послуги і як буде відбувається ремонт

Ми маємо комплексний підхід до ремонту квартири, тому ремонтні роботи у місті Львів виконуються за планом:

  1. Звернення клієнта до компанії (це можна зробити за телефоном, залишити заявку на сайті або звернутись до офісу) та розробка проекту згідно побажань для узгодження. Згодом підписуємо договір із замовником. 

  2. Підготовка до робіт, затвердження кошторису, закупка матеріалів. Самі будівельні матеріали входять у вартість.

  3. Робота з підготовки приміщення до робіт (прибирання речей та сміття, вирівнювання поверхонь, тощо).

  4. Планове виконання ремонту квартири. Виконання завжди починається з сантехнічних робіт, далі переходимо до кухні і завершуємо кімнатою, що знаходиться найближче до виходу. 

  5. Комплексний ремонт здається замовнику. 

Детальніше про нашу роботу

Студія ремонту  Добрий Ґазда пропонує виконання робіт за розумною ціною. Оскільки ми займаємося ремонтом з 1998 року, ми маємо не тільки команду професіоналів, але й перевірених оптових постачальників будівельних матеріалів. Тому, в кошторис наших послуг вже входять усі матеріали. Ціна 5500 грн./м2 від площі квартири з урахуванням виконання всіх робіт під ключ. Від компанії гарантія на виконані роботи на 12 місяців. Ми робимо все для того, щоб Ви не переплачували за ремонт та допомагаємо виконати роботи максимально швидко та з точки зору планового, комплексного підходу.