Транспортування холодильника може бути досить проблематичним через його габарити та вагу. Самостійно організувати його буває складно, оскільки негабаритні розміри унеможливлюють транспортування автомобілем або відправку кур’єром. Яким повинен бути транспорт від компанії Каргу? І як безпечно транспортувати холодильник?

Як транспортувати холодильник, щоб не пошкодити його?

Транспортування холодильника вимагає належного захисту перед транспортуванням. Перш за все, з нього потрібно звільнити все, що в ньому знаходиться, в тому числі і те, що знаходиться в морозилці. Якщо ви перевозите новий холодильник, це просто, оскільки в ньому немає продуктів харчування. У ситуації, коли ви хочете перевезти обладнання, яке використовується, спочатку його потрібно повністю спорожнити.

Також вийміть:

  • органайзер для яєць,
  • всі полиці,
  • ящики, особливо скляні.

Вони можуть бути пошкоджені під час транспортування. Оберніть усі елементи, наприклад, пухирчастою плівкою та транспортуйте їх окремо. Потім приклейте дверцята холодильника до корпусу, щоб вона не відкривалася під час поїздки. Ви можете зробити це за допомогою прозорої клейкої стрічки, яка не залишає слідів і легко знімається.

Герметичний холодильник необхідно додатково обернути пухирчастою плівкою або стретч-фольгою. Необхідно пам’ятати, що чим краще ви захищаєте свою побутову техніку, тим менше ризик її пошкодження. Тому не економте на скотчі або фользі.

Транспортування холодильника

Через великі розміри та велику вагу холодильник не може перемістити одна людина. Щоб підняти та внести його, потрібно щонайменше дві людини. Тому попросіть когось допомогти. Сильніша людина завжди має йти вперед, тому що вона несе найбільше кілограмів. Пам’ятайте, що холодильник розташовується на петлях дверцятами спереду, а конденсатор – ззаду.

Найкраще було б переносити його вертикально, але це навряд чи можливо. Однак намагайтеся не нахиляти його більше ніж на 75 градусів. Обладнання можна транспортувати вертикально або горизонтально. Вертикальне положення – найкраще рішення, тоді як горизонтальне транспортування холодильника найчастіше вибирають, коли обладнання не поміщається в автомобіль.

Транспортування холодильника горизонтально

Транспортування холодильника по горизонталі найчастіше здійснюється, коли габарити автомобіля не дозволяють транспортувати обладнання вертикально. Також прочитайте інструкцію виробника з експлуатації та рекомендації з цього приводу.