В усі часи коштовні прикраси займали досить важливе місце в житті людей. Вони здатні розповісти про статус свого володаря, оригінально доповнити будь-який образ, додаючи йому певної «родзинки». Нерідко термін «коштовності» асоціюється, перш за все, з виробами із золота, але на увагу заслуговують і срібні прикраси. Адже їм притаманна здатність відобразити стиль, розкіш, внутрішню привабливість людини.

Купити срібло недорого – означає стати клієнтом Silva!

Людям цей метал знайомий досить давно. Його дуже древній, магічний наші пращури використовували в побуті, пізніше він став матеріалом, з якого почали виробляти справжні шедеври. Сьогодні придбати срібні коштовності зовсім нескладно. Вони мають більш доступну ціну, ніж золоті вироби, та й асортимент такої продукції приємно здивує кожного.

Купити срібні прикраси пропонує цей інтернет-магазин. На вибір різноманітні моделі з високоякісного дорогоцінного металу. Привабливі ціни, доставка по Україні, зручні форми оплати, гарантія високої якості товару – це далеко не весь перелік переваг співробітництва з інтернет-магазином Silva.

Купити срібло недорого – означає стати клієнтом Silva!

Дещо про срібло…

Цей метал належить до групи благородних дорогоцінних. Завдяки своїм особливим властивостям в готових виробах він прослужить досить довго, не втрачаючи вишуканості та привабливості. Срібло не провокує проявів алергії, безпечне навіть для дітей. Срібний сплав гармонійно поєднується з коштовним та напівкоштовним камінням, буде пасувати будь-якій людині, стилю, образу. Розмаїття виробів сучасних майстрів дозволяє підібрати прикрасу на кожен день, свято, особливий випадок.

Благородний метал вирізняється стриманим холодним блиском, аристократичною зовнішньою естетикою, дуже податливий в обробці. Тому перевагу срібним прикрасам віддають мільйони людей.

Що пропонує Silva?

В каталозі магазину ви знайдете:

  • Каблучки, перстні;

  • Сережки, що мають різний тип замка;

  • Браслети, ланцюжки;

  • Кольє без вставок, з камінням;

  • Хрестики, брошки та ін.

Вартість виробу залежить від його розміру, ваги, наявності вставок, особливостей дизайну, складності обробки. Але яку б ви модель не обрали, купить срібні прикраси можна за дуже привабливими цінами.

Зробити замовлення або задати запитання менеджерам магазину можна в режимі онлайн чи подзвонивши за номером контактного телефону. Консультації надаються безкоштовно.