Політ на літаку - це хвилююча подія, тому всім, хто подорожує хочеться, щоб процедури контролю пройшли швидко, вдало та без прецедентів. Власне, кожна людина бажає поменше нервувати, перейматися та витрачати свої сили на довгі черги. Звісно, після такого колосального стресу не всім пасажирам вдається насолоджуватись польотом. Єдине, на що вони здатні у той момент - скоріше зайняти своє місце у літаку та видихнути з полегшенням.

Якщо вам набридло постійно перебувати у тривожному стані та подумки тремтіти кожен раз при згадці процесу реєстрації - компанія Fast Line візьме на себе відповідальність за всі етапи оформлення документів та буде супроводжувати вас аж до самого вильоту з аеропорту.

Fast Line Boryspil: особливості роботи сервісу

Fast Line Boryspil

Компанія Fast Line в аеропорту забезпечує ваш комфорт та свободу від складних формальностей. По прибуттю в аеропорт, співробітники компанії зустрінуть вас та супроводять до пункту контролю. З Fast Line у Борисполі вам більше не доведеться витрачати ваш час, стоячи у загальних чергах. Ви пройдете реєстрацію, авіаційну безпеку, митний та паспортний контроль в прискореному темпі і зможете витратити вільний час до вильоту на відпочинок або на врегулювання робочих питань у лаунж зоні.

Співробітники Fast Line у Борисполі подбають про цілісність вашого багажу та прискорять процеси врегулювання передвилітних паперових формальностей.

Переваги компанії: чому вам потрібно звернутись за послугами?

Насамперед, варто зазначити, що компанія працює цілодобово і готова прийняти вас у будь-який час. Окрім явних переваг та відсутності стресових факторів перед вильотом, вас очікує:

  • Зустріч співробітників біля терміналу;
  • Допомога з багажем;
  • Швидка реєстрація на ваш рейс та урегулювання формальних питань;
  • Супровід на всіх етапах контролю, консультація та допомога в будь-яких запитаннях стосовно перебування в аеропорту;
  • Окремий транспорт для під’їзду до літака.

Окрім цього, компанія координує надання послуг для людей з обмеженими можливостями та займається оформленням документів на виліт дітей без супроводу дорослих (UMNR).

Ціни на послуги Fast Line в Борисполі

Всі ціни, тарифи та спеціальні пропозиції ви можете переглянути на офіційному сайті компанії https://www.fastline.aero. Якщо у вас є преміальна карта Monobank - перебування у лаундж зоні Fast Line буде для вас безкоштовним. Спеціальні пропозиції на відпочинок у бізнес лаунж діють також для власників преміальних карт с платіжними системами Visa platinum та Mastercard Fast Line у Борисполі.

Завдяки допомозі співробітників, їх уважності та доброзичливості ви будете відчувати себе у безпеці та спокійно зможете займатись своїми справами у бізнес зоні після проходження всіх етапів контролю. Fast Line - це не тільки про швидке урегулювання формальностей, а і про ваш особистий комфорт та спокій на протязі всього перебування в аеропорту.